Ana sayfa Donanım Blu-ray oynatıcılı yeni 3D LED TV!

Blu-ray oynatıcılı yeni 3D LED TV!

0

Dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri markası olarak kabul edilen Bang & Olufsen, merakla beklenen yeni LED televizyonu BeoVision 7-55″i teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu

Entegre Blu-ray oynatıcıya sahip olan yeni BeoVision 7-55, yüksek görüntü kalitesi ve nefes kesen dijital ses sistemi ile 3D sinema keyfini evlere taşıyor.

Danimarkalı teknoloji devi Bang & Olufsen, yeni 3D LED televizyonu BeoVision 7-55″i piyasaya sundu. Bang & Olufsen”in LED ürünleri içerisinde büyük beğeni toplayan yeni BeoVision 7-55, entegre Blu-ray oynatıcısının yanı sıra 3D özelliği sayesinde ekran başındakileri koltuklarından alıp, aksiyonun ta kendisine götürüyor. Son teknoloji ile donatılan BeoVision 7-55, eşsiz görüntü performansı ve dijital surround ses sistemi sayesinde benzersiz bir seyir keyfi sunuyor.

BeoVision 7-55

3D ile gerçek yanı başınızda
Entegre Blu-ray oynatıcıya sahip nadir LED televizyonlardan biri olan BeoVision 7-55, doğrudan LED fon ışığı kullanılarak daha fazla kontrast elde etme imkanı tanıyor. BeoVision 7-55″de kullanılan yeni 3D teknolojisi sayesinde film ve oyunlar artık yanı başınızdaymış gibi gerçekçi bir hal alıyor. Bang & Olufsen tutkunları BeoVision 7-55 ile evde sinema keyfini ister 2D ister 3D olarak izleme şansına sahip olurken en hızlı aksiyon sahnelerini bile büyüleyici bir görüntü kalitesi eşliğinde seyredebilecekler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here