Ana sayfa Haber Blog Ödülleri’nde heyecan dorukta!

Blog Ödülleri’nde heyecan dorukta!

0

2010 Blog ödülleri yarışmasında ön elemeyi geçen 1302 blog yazarının 1445 blogu 30 Nisan”da sona eren halk oylamasından sonra seçkin üyelerden oluşan jüri tarafından da değerlendirildi.

Birbirinden farklı 17 kategorinin bulunduğu Blog ödülleri, 8 Mayıs Cumartesi günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri”nde gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.
Bu yıl blogküre tarafından üçüncüsü düzenlenen Blog ödülleri”nde heyecan, finale doğru zirve yapıyor. İnternet kullanıcılarını blog yazma konusunda cesaretlendirmek, bu sayede de Türk internet dünyasına özgün ve zengin içerikler kazandırmak amacıyla 2008 yılından bu yana düzenlenen Blog ödülleri”nin 30 Nisan”da sona eren halk oylaması sonrasında jüri tarafından farklı kategorilerde değerlendirilen bloglar, dereceye girmeye hazırlanıyor.

Kültür-sanattan spora, yemekten reklam ve pazarlamaya kadar farklı 17 kategoride 1302 blog yazarının 1445 blogundan en iyilerin seçileceği yarışmanın ödül töreni, 8 Mayıs Cumartesi günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri”nde gerçekleştirilecek. Konusunda uzman isimlerin düşüncelerini dile getireceği ve Arda Kutsal”ın moderatörlüğünü yapacağı “Türkiye”de Twitter” ile Tunç Kılınç”ın moderatörlüğünü yapacağı “”like” Mecburen!” adlı panellerle zenginleşecek ödül töreni, farklı kategorilerde derecelere giren blog ve yazarların açıklanarak ödüllerinin sunulmasıyla sona erecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here