Ana sayfa Oyun Blizzard”dan yeni bir Overwatch oyunu gelebilir!

Blizzard”dan yeni bir Overwatch oyunu gelebilir!

0

Blizzard, yayınladığı yeni stajyer ilanı ile Overwatch ile ilgili bir proje için işçi aradığını duyurdu. Generalist Artist pozisyonu için açılan bu staj 2018’in yaz mevsiminde gerçekleşecek. öğrenciler için açılan bu ilan, bir yazdan daha fazla sürmeyecek.

Blizzard’dan yeni Overwatch projesi geliyor

Bu proje için Blizzard, ” Overwatch evrenine hakim ve bilgili. Oyunu hayata geçirecek asetler oluşturabilecek.” kişiler aramakta. Bu projenin Overwatch’dan farklı olacağı düşünülmekte. Mobil oyun veya yepyeni bir Overwatch. Oyuna hikaye modu ekleneceğini düşünenler de mevcut. Her şey mümkün. Blizzard’ın iş oyun geliştirmeye gelince işleri yavaştan almayı sevdiğini biliyoruz. Yani bir süre daha bu projenin ne olduğunu öğrenemeyeceğiz. Tabi, Kasım’da gerçekleşecek olan Blizzcon 2017’de bir sürpriz gelir mi? Bilemeyiz.

Temmuz ayında Blizzard’ın ismi duyurulmamış bir shooter oyunu üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Bahsettiğimiz proje ile de bağlantılı olabilir. Overwatch’ı ne kadar sevsek de yeni bir Blizzard oyunu hiç de fena olmazdı doğrusu.

2016’da yayınlanan ve yılın oyunu seçilen Overwatch, PC, PlayStation 4 ve Xbox  One’da mevcut.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here