Ana sayfa Yazılım BlackBerry PlayBook OS 2.0 kullanıma hazır

BlackBerry PlayBook OS 2.0 kullanıma hazır

0

Yeni işletim sistemi, BlackBerry PlayBook tablet kullanıcıları için zenginleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor

RIM, yeni BlackBerry PlayBook OS 2.0 işletim sisteminin bugün indirilmek üzere piyasaya sunulduğunu duyurdu. Yeni BlackBerry PlayBook OS 2.0, zenginleştirilmiş bir tablet deneyimi sunuyor ve BlackBerry PlayBook tabletin gün boyu hem iş hem eğlence için farklı alanlarda kullanılmasını sağlıyor.
 
playbook 2.0

Yeni BlackBerry PlayBook OS 2.0 özellikleri:

Birleştirilmiş gelen kutusu ile entegre e-posta istemcisi: BlackBerry PlayBook 2.0 işletim sistemi ile Facebook, LinkedIn ve Twitter mesajların yanı sıra kişisel veya iş e-postaları tek bir yerde toplayan birleştirilmiş gelen kutusu seçeneği
 

Takvim ve kişi uygulamaları ile sosyal entegrasyon: Dahili takvim, sosyal ağlardan bilgileri toplar, nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa, onları erişilebilir kılar. Kişi kartvizitleri ise Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden, daha bütünleşik bir kişi listesi görüntüsü oluşturmak üzere, güncellenmiş bilgiler ile dinamik olarak oluşturuluyor.
 

Güncel BlackBerry Bridge uygulaması: BlackBerry Bridge, BlackBerry PlayBook ile BlackBerry akıllı telefonunuzdaki ana uygulamalar arasında Bluetooth bağlantısı sağlayarak (BBM, e-posta, kişiler ve tarayıcı gibi) içeriğin daha geniş bir ekranda görüntülenmesini sağlayan eşsiz bir uygulamadır. Yeni BlackBerry PlayBook 2.0 işletim sistemi ile BlackBerry akıllı telefondaki dokümanları, e-postaları, web sayfaları ve fotoğrafları BlackBerry PlayBook ekranında görüntülemek her zamankinden daha kolay ve hızlı. Geliştirilmiş BlackBerry Bridge uygulaması, BlackBerry akıllı telefonun BlackBerry PlayBook için bir kablosuz klavye veya fare gibi çalışmasını sağlayan yeni bir uzaktan kumanda özelliği de getiriyor.

Artırılmış mobil verimlilik: BlackBerry PlayBook güncellenmiş dküman düzenleme özellikleri, yeni Print To Go uygulaması ve BlackBerry Balance üzerinden kurumsal verinin artırılmış kontrolü ve yönetilebilirliği ile kullanıcılara fazlasını sunuyor. Bunlara ek olarak otomatik düzeltme ve sonraki kelimeyi tahmin ederek tamamlama yeteneğine sahip güncellenmiş sanal klavye daha hızlı ve hatasız yazı deneyimi sunuyor.


Erişilebilirlik

BlackBerry PlayBook OS 2.0 yazılım güncellemesi, bugünden itibaren tüm BlackBerry PlayBook tabletler için ücretsiz güncellenebilecek.

*)BlackBerry Video Store, bu yıl içerisinde ilk olarak ABD”de kullanıma sunulacak. Diğer ülkeler için desteğin ise bu yılın ilerleyen dönemlerinde eklenmesi bekleniyor.

**)Blackberry Mobile Fusion Studio, BlackBerry Enterprise Server 5.0.3 veya sonraki versiyonları ile çalışan BlackBerry akıllı telefonları tek bir konsol üzerinden yönetmek için kullanılıyor.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here