Ana sayfa Mobil BlackBerry”nin yeni akıllı telefonu: Blackberry Q5

BlackBerry”nin yeni akıllı telefonu: Blackberry Q5

0

BlackBerry bazı pazarlarda eğlenceli ve keyifli bir BlackBerry 10 Qwerty akıllı telefon olan yeni BlackBerry Q5″i sunacağını açıkladı

QWERTY klavyeye sahip olan BlackBerry Q5 akıllı telefon, gençlerin ilgisini çekecek eğlenceli bir tasarıma sahip. BlackBerry Q5, hızlı bir deneyim sunarken aynı zamanda kullanıcıların mobil durumdayken istediklerini keşfetmelerini, yaratmalarına ve paylaşmalarına olanak sağlıyor.

Güçlü ve eşsiz bir mobil deneyim sunmayı hedefleyen BlackBerry Q5, kullanıcıların ihtiyaçlarını öğrenip bunları karşılıyor. Daha hızlı ve hatasız bir yazım deneyimi sunmak için yeniden geliştirilen bir klavyeye sahip olan BlackBerry Q5, Instant Action kısa yolları ile yazımı daha da hızlandırıyor. Hem QWERTY bir klavyeye hem de dokunmatik bir ekrana sahip olan BlackBerry Q5 bu iki dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor.
 

Gücünü BlackBerry 10 platformundan alan BlackBerry Q5; BlackBerry Time Shift modu ile en mükemmel pozun yakalanmasına, BlackBerry Story Maker ile fotoğraflardan ve şarkılardan video”lar yaratılmasına olanak sağlıyor. BBM Video ile görüntülü konuşma ve ekran paylaşım olanakları sağlayan BlackBerry Q5, BlackBerry 10″un en önemli özelliklerinden biri olan BlackBerry Hub ile tüm mesajların aynı yerden görüntülenmesine de olanak sağlıyor. BlackBerry Q5 kullanıcıları aynı zamanda BlackBerry World de yer alan 100,000″den fazla uygulamaya da anında ulaşabiliyor.

BlackBerry Q5″in Temmuz”dan itibaren Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya ve Latin Amerika pazarlarında satışa sunulması bekleniyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here