Ana sayfa Haber BlackBerry KEYtwo, Geekbench”de 6GB RAM ile göründü

BlackBerry KEYtwo, Geekbench”de 6GB RAM ile göründü

0

BBF100-1 model numarasıyla veritabanında ortaya çıkan BlackBerry KEYone’ın ardılı KEYtwo, yurt dışında oldukça popüler KEYone serisinin kazandığı momentumu devam ettirmek ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmamak istiyor. 

Qualcomm’un Snapdragon 660 çipinden gücünü alan KEYtwo, 1080×1620 ekran çözünürlüğüne sahip, ekran boyutuysa bilinmiyor. En-boy oranından ortaya çıkardığımız üzere 3:2 olacak ekran, çok büyük bir ihtimalle yine klavyeye sahip bir cihazın gövdesinde yerini bulacak. Sekiz çekirdekli işlemcisi ve Adreno 512 grafik işleme birimiyle Snapdragon 660’ın gücünü vereceği cihaz, işlemcinin yüksek verimli yapısı sebebiyle yine bir batarya şampiyonu olacak gibi görünüyor. Bunun dışında, çoklu işlemlere kafa atarcasına 6GB RAM’e sahip görünen cihaz, bu mikarda RAM’e sahip olan ilk BlackBerry olacak. 

BlackBerry KEYone

Tek çekirdek testinden 1532, çoklu çekirdek testinden 4185 puan alan cihazın skorları işlemcisine ve segmentine uygun görünüyor. Şimdiden heyecanlanan BlackBerry hayranları ve kullanıcıları, cihazın çıkması için önümüzdeki yılı beklemek durumdalar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here