Ana sayfa Mobil BlackBerry”den iki yeni BlackBerry 10 modeli

BlackBerry”den iki yeni BlackBerry 10 modeli

0

BlackBerry 10: Yeniden tasarlandı, yeniden geliştirildi, yeniden yaratıldı

BlackBerry, yeniden tasarlanan, yeniden geliştirilen, yeniden yaratılan ve yepyeni, eşsiz bir mobil bilişim deneyimi sunan BlackBerry 10″u duyurdu. LTE destekli BlackBerry® Z10 (tam dokunmatik) ve BlackBerry Q10 (klavyeli) akıllı telefonlar, bugüne kadar sunulan en hızlı, en akıllı ve en keyifli BlackBerry deneyimini sunuyor.

BlackBerry, en yeni modelleri BlackBerry Z10 ve BlackBerry Q10″; NewYork, Toronto, Londra, Paris, Dubai ve Johannesburg”da eş zamanlı olarak gerçekleşen etkinlikler ile duyurdu.


BlackBerry Z10 ve BlackBerry Q10

Yeni BlackBerry 10 modelleri, şimdiye kadarki en hızlı, en gelişmiş ve en ileri BlackBerry deneyimini sunuyor. Bu modeller, 2BG”lık RAM, 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci ve 16 GB”lık dahili hafıza içeriyor. Ayrıca, hafıza kapasitesi, ek bir hafıza kartı aracılığı ile yükseltilebiliyor. Yeni modeller, son derece canlı ve net bir görüntü sağlamak amacıyla, en yeni piksel ve ekran teknolojilerini içeriyor. Her iki modelde bir HDMI çıkışı bulunuyor ve telefon üzerinden NFC (near field communications) teknolojisi aracılığı ile ödeme yapma ve veri alışverişi destekleniyor. Yeni BlackBerry 10 modelleri ayrıca çıkarılabilir batarya kullanıyor.
BlackBerry Z10 ve BlackBerry Q10 modelleri, her operatörün kendi 4G LTE ve HSPA+ bağlantıları çerçevesinde piyasaya sunulacak ve var olan tüm modeller global roaming için bağlantı desteği sunacak. BlackBerry Z10 ve BlackBerry Q10 modelleri beyaz ve siyah renk seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulacak.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here