Ana sayfa Mobil BlackBerry Curve 9380 ilk kez Avea’da!

BlackBerry Curve 9380 ilk kez Avea’da!

0

Yeni tam dokunmatik BlackBerry Curve 9380 Türkiye”de ilk kez Avea ile satışa sunuldu

Dünya trendlerini tüketiciye en cazip kampanyalar ile ulaştıran Avea”nın, yeni tam dokunmatik BlackBerry Curve 9380 akıllı telefon kampanyası 22 Şubat 2012 itibariyle başladı. Yeni BlackBerry Curve 9380; ayda 55 TL”ye, 24 ay sınırsız BlackBerry Internet Servisi ve 4 GB İnternet paketi ile Avea İletişim Merkezleri ve Satış Noktaları”nda mevcut ve yeni Avea abonelerini bekliyor.

 

BlackBerry Curve akıllı telefon serisinde BlackBerry Curve 9380, dokunmatik ekrana sahip ilk telefon olarak öne çıkıyor. BlackBerry Curve ailesi, akıllı telefonları ile kullanıcılarına sağladığı güçlü sosyal deneyim, kullanım kolaylığı ve ufak boyut gibi özelliklerinin yanısıra yeni akıllı telefonu BlackBerry Curve 9380 ile aynı zamanda daha geniş ve tam dokunmatik ekran deneyimi yaşatıyor.
 

3.2 inç boyutunda hassas, parlak ve yüksek çözünürlüklü ekranı olan BlackBerry Curve 9380, entegre bir mobil sosyal deneyim sunmak amacıyla kullanıcılarıyla BBM (BlackBerry Messenger), Facebook, Twitter gibi sosyal ağ uygulamaları önyüklü olarak buluşuyor. Yeni akıllı telefonun flaş ve video kayıt özelliğine sahip 5MP kamerası ise kullanıcıların en sevdikleri anları yakalayıp aileleri ve arkadaşları ile anında paylaşabilmelerine olanak sağlıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here