Ana sayfa Mobil BlackBerry Curve 9320″yi tanıttı

BlackBerry Curve 9320″yi tanıttı

0

RIM, sosyal ağları sık kullananlar için yeni ve şık akıllı telefonu BlackBerry Curve 9320’yi tanıttı

Yeni BlackBerry Curve 9320 akıllı telefon, insanların iletişim halinde kalmasını sağlayan tüm temel BlackBerry mesajlaşma ve sosyal merkezli özelliklerine sahip ve kullanıcıların günlerinden en iyi şekilde yararlanmasına olanak veren uzun pil ömrü ile desteklenen global 3G bağlantısı sunuyor.
 
BlackBerry Curve 9320

BlackBerry Curve 9320, kullanıcıların, sevdiklerine ve çevrelerine bağlı kalmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip. Yeni cihaz, RIM’in popüler mobil sosyal ağ gücünü anında artıran özel bir BBM tuşunun yanı sıra, hızlı ve kolay yazım deneyimi için sınıfının en iyisi klavye özellikleri barındırıyor. Kullanıcıların, en sevdikleri radyo istasyonunu dinlemelerine olanak veren dahili FM radyoya sahip olan BlackBerry Curve 9320 ile radyo dinlemek, bir veri planı veya veri servisleri kullanımı gerektirmiyor. 3G bağlantı ve uzun pil ömrüne olanak verecek şekilde tasarlanan ürünle kullanıcılar, 7 saate kadar konuşma süresi veya kulaklıkla 30 saate kadar FM radyo ya da müzik dinleme imkanı elde ediyor.

Kullanıcılar, Facebook ve Twitter gibi önceden yüklenmiş uygulamaları kullanarak sosyal ağları ile gerçek zamanlı iletişime geçebiliyor. önceden yüklenmiş olarak gelen yeni Social Feeds 2.0 uygulaması, kullanıcıların güncellemeleri birden fazla sosyal ağda, aynı anda paylaşmasına ve haber kaynakları (RSS), sosyal uygulamalar ve anlık mesajlaşma uygulamaları güncellemelerinin tümünü tek bir görünümde yakalamasına olanak veriyor. Flaşlı dahili kamera, video kaydını destekliyor ve akıllı telefonun dahili GPS’i sayesinde fotoğraflar konumları ile etiketlenebiliyor.

BlackBerry Curve 9320, uygun yerlerde Mobile Hotspot ve Wi-Fi çağrı gibi özellikleri destekleyen yeni BlackBerry 7.1 işletim sistemiyle birlikte geliyor. Ebeveyn Kontrolü; ebeveynlere, belirli fonksiyon, özellik ve uygulamalara erişimi kısıtlayarak çocukları korumaya yardımcı olan basit seçenekler sağlayan yepyeni bir özellik olarak öne çıkıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here