Ana sayfa Mobil BlackBerry Curve 8520 artık Türkiye’de!..

BlackBerry Curve 8520 artık Türkiye’de!..

0

Turkcell ve RIM yeni akıllı telefon BlackBerry Curve 8520″yi Türkiye”de satışa sundu.

Turkcell ve Research In Motion (RIM), “hayatla sürekli bağlantıda olmayı sevenler” için e-posta, mesajlaşma (IM, SMS, MMS), ve popüler sosyal iletişim sitelerine kolay erişim olanağı sunan yeni BlackBerry® Curve™ 8520 akıllı telefonu çok avantajlı fiyatıyla, 59 TL x 24 ay taksitle Turkcell satış noktalarında müşterilerinin hizmetine sundu.

Yeni BlackBerry Curve 8520, Q klavyesi ile rahat ve hatasız yazım kolaylığı sağlarken, hareket halindeyken de eğlenceden geri kalmak istemeyenler için zengin multimedya yeteneklerine, müzik, oyun ve diğer mobil uygulamalara erişim olanağına sahip, kolay kullanımlı yepyeni bir akıllı telefon.

BlackBerry Curve 8520, ayrıca Wi-Fi® yeteneğiyle kullanıcılarına internette hızlı gezinme ve geniş veri kapsaması olanağı da sunuyor.

BlackBerry Curve 8520 akıllı telefon; ilk kez uygulanan dokunmaya duyarlı yenilikçi optik trackpad”i sayesinde kaydırma ve seçmeyi hem kolay hem pürüzsüz hale getirerek, ekranda istenen yere gitmeyi keyfe dönüştürüyor. Sadece medya için ayrılmış tuşlara sahip ilk

BlackBerry akıllı telefonu özelliğini de taşıyan cihazın üst kenarıyla zarif bir şekilde bütünleşen bu tuşlar, kullanıcıların müzik ve videolarını hem rahat hem de kolay bir şekilde kontrol edebilmelerini sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here