Ana sayfa Haber BlackBerry Curve 3G Şimdi de Turkcell’de

BlackBerry Curve 3G Şimdi de Turkcell’de

0

Turkcell Blackberry Curve 3G’yi sunar

Turkcell dünya çapında beğeni kazananan BlackBerry Curve serisi akıllı telefonların en yeni üyesi BlackBerry Curve 3G”yi, Türkiye”deki müşterilerin beğenisine sunuyor. Yüksek hızlı 3G (HSDPA) şebekelerini destekleyen BlackBerry Curve 3G, kullanıcılarına evde, işte ve her yerde ihtiyaç duydukları tüm iletişim özelliklerini sunuyor.
BlackBerry Curve 3G akıllı telefon rahat kullanımlı tam takım QWERTY klavyesiyle hızlı ve hatasız yazı yazmayı mümkün kılarken, ekranda rahat gezinmek için bir optik trackpad taşıyor.

Entegre GPS ve WiFi”a sahip olan cihazda müzikseverlerin hareket halindeyken de sevdikleri parçalara ulaşabilmeleri için özel atanmış medya tuşları mevcut. Yeni akıllı telefonda ayrıca video kaydı yapabilen bir kamera ve medya depolama için 32 GB”a kadar hafıza kartlarını destekleyen bir microSD/SDHC kart yuvası var.
 

üzerinde BlackBerry OS 5.0 yüklü olan BlackBerry Curve 3G aynı zamanda BlackBerry OS 6.0 ile uyumlu. Turkcell sertifikasyonuna bağlı olarak, BlackBerry OS 6.0″nın önümüzdeki aylarda BlackBerry Curve 3G için Turkcell müşterilerine sunulması bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here