Ana sayfa Mobil BlackBerry Business Cloud Servisleri’ni duyurdu

BlackBerry Business Cloud Servisleri’ni duyurdu

0

Research In Motion (RIM), Microsoft Office 365 için geliştirilen Microsoft Exchange Online”ı hayata geçirdi

Research In Motion (RIM) Microsoft Office 365 için geliştirilen Microsoft Exchange Online”ı duyurdu. Orta ölçekli işletme ve kurumlara yönelik RIM tarafından sunulan bu yeni servis, Microsoft Exchange Online”ı BlackBerry akıllı telefonlara taşıyor ve şirketlerin bulut üzerinde BlackBerry dağıtımlarını yönetebilmelerini sağlıyor. Servisin beta sürümü 30″dan fazla ülkede kullanıma hazır.
BlackBerry Business Cloud

Ana özellikler:

– BlackBerry akıllı telefonları üzerinden Microsoft Exchange Online e-posta, takvim ve “görevler” verilerine erişim
 

– Şirket güvenliğinden ve kişisel gizlilikten ödün vermeden kişisel ve profesyonel kullanımı birleştiren BlackBerry Balance teknolojisi
 

– BT yöneticilerinin BlackBerry akıllı telefonlarını her yerden yönetebilmeleri ve ulaşmaları için web tabanlı konsol
 

– çalışanların, akıllı telefon güvenlik fonksiyonlarına online erişimlerini sağlayarak, cihazın kaybolması veya çalınması durumunda, kullanıcıların cihaz şifresini sıfırlayabilmesi, uzaktan kilitleyebilmesi veya cihaz üzerindeki bütün bilgileri temizleyebilmesi
 

Amerika”da servisi kullanmayı planlayan birçok kuruluşun yanında Fortune 500″de yer alan birçok şirket ve devlet kurumları da erken erişim programına şimdiden katıldı.
 

Microsoft Office 365 müşterileri BlackBerry Business Cloud Servisleri”nin beta sürümüne www.blackberry.com/beta/businesscloud adresinden kayıt olabiliyor. Microsoft Office 365 kullanan orta büyüklükteki şirket ve kurumlar, hiçbir ek ücret ödemeden bulut tabanlı bu hizmete ulaşabiliyor; hem iş hem de kişisel data planlı BlackBerry akıllı telefonları tarafından da kullanılabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here