Ana sayfa Oyun Black Ops II müzikleri iTunes’a geliyor

Black Ops II müzikleri iTunes’a geliyor

0

Call of Duty: Black Ops II”nin çıkışını bekleyen oyuncular birkaç gün içinde kendilerini oyunun muhteşem müziklerine kaptırma imkanı bulacaklar
 

Activision ve Treyarch”ın merakla beklenen oyunu için Trent Reznor”un bestelediği etkileyici ana müziği ve Jack Wall tarafından bestelenen orijinal müzikleri içeren soundtrack albümü oyunun duygu yoğunluğunu aynen yaşatacak. Treyarch”ın anlattığı kompleks hikayenin bir yansıması olan müzikler, farklı kültür esintileri ile oyuncuları dünya yolculuğuna çıkaracak.

 

Treyarch”ın heyecanla beklenen oyunu ile aynı gün çıkacak olan Call of Duty: Black Ops II soundtrack albümünde 40″tan fazla parça bulunacak ve albüm iTunes üzerinden ve belli başlı dijital satış sitelerinden $11.99 karşılığında satın alınabilecek. Soundtrack albümü ayrıca Call of Duty: Black Ops II Hardened Edition ve Call of Duty: Black Ops II Care Package Koleksiyon Versiyonlarının içinde de bulunacak.
 

Kendisine Akademi ödülü kazandıran The Social Network, ve The Girl With The Dragon Tattoo için yaptığı müziklerle de tanınan, müzik endüstrisinin en başarılı yeteneklerinden biri olarak kabul edilen Trent Reznor kendine özgü tarzını, yılın en önemli oyunlarından biriyle buluşturuyor. Video oyun endüstrisinin en tanınmış ve en başarılı bestecilerinden biri olan Jack Wall da Call of Duty: Black Ops II için hazırladığı duygu yüklü müziklerle oyunun işitsel yönüne hayat veriyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here