Ana sayfa Oyun Black Ops II Digital Deluxe Paketi, Playstore”da

Black Ops II Digital Deluxe Paketi, Playstore”da

0

Rekor kıran serinin yeni oyunu “Call of Duty: Black Ops II” Dijital Deluxe sürümü Türkiye”de ilk kez Playstore”da ön siparişte

Türkiye”nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET”in dijital oyun platformu Playstore, rekor kıran “Call of Duty” serisinin yeni oyunu “Call of Duty: Black Ops II”nin Dijital Deluxe sürümü için ön sipariş fırsatı sunuyor. “Call of Duty: Black Ops II” Dijital Deluxe, TTNET”lilere özel fiyatı ve 12 taksit seçeneğiyle Türkiye”de ilk kez Playstore”da oyunseverleri bekliyor.
 

TTNET”in dijital oyun platformu Playstore”da, rekorlara imza atan oyun serisi Call of Duty”nin yepyeni oyunu “Call of Duty: Black Ops II” nin heyecanı yaşanıyor. Dünya ile aynı anda *13 Kasım itibariyle Playstore”da oyunseverlerle buluşacak olan “Call of Duty: Black Ops II”nin Dijital Deluxe sürümü ön siparişe çıkmış durumda. Serinin bu yeni oyunu için TTNET”lilere özel bir fırsat sunuluyor. TTNET”liler, “Call of Duty: Black Ops II”nin Dijital Deluxe versiyonunu %25 indirimle aylık 12TL”den başlayan taksitlerle 144 TL”ye ön sipariş verebiliyor.
 

Call of Duty serisi “Modern Warfare 2”, “Black Ops” ve “Modern Warfare 3” ile 3 yıl üst üste en iyi çıkış yapan eğlence ürünü olarak eğlence sektörüne damgasını vurmuştu. Serinin yeni oyunu “Call of Duty Black Ops II” ile yeni bir rekora imza atılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here