Ana sayfa Haber Black Mirror Yayın Tarihi Yanlışlıkla Belli Oldu!

Black Mirror Yayın Tarihi Yanlışlıkla Belli Oldu!

0

Korkunç bir distopya yaratmayı başaran ve aynı zamanda bunu son derece gerçekçi üslupla aktaran Black Mirror dizisinin yayın tarihi belli oldu. Netflix’in kendi sosyal medya hesabı üzerinden yanlışlıkla tarih vermesinden sonra herkes bu konuyu konuşmaya başladı.

Black Mirror Farklı Bir Yöntem Mi Deneyecek ?

Bu dizinin son derece orjinal senaryolara sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Her bir bölümde farklı karakterlerle birlikte teknolojik distopya yaratılıyor.

Bu senaryoya kapılmamak neredeyse imkansız. Netflix kendi sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda Black Mirror dizisinin 28/12/2018 tarihinde yeni sezonuyla yayınlanacağını ifşa etti. Bunun yanlışlıkla yapıldığı tahmin ediliyor!

Bu diziyle ilgili çok şaşırtan konu yalnızca bundan ibaret değil. Maceranı kendin belirle yöntemiyle birlikte; seyircilerin çoğu hangi senaryoya karar verirse o işlenecek. Dünya üzerinde bu yöntem neredeyse ilk kez denenecek.

Şu an için Netflix resmi hesabı; yayın tarihini verdikleri paylaşımı kaldırdı. Anlaşıldığı kadarıyla bu dizi; yaratıcılığıyla yine ses getirecek gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here