Ana sayfa Haber Black Friday İle Satın Alınabilecek En İyi Telefon

Black Friday İle Satın Alınabilecek En İyi Telefon

0

Küresel piyasaların her yerde aktif olması ve e-ihracat gibi yöntemlerin yaygınlaşması ile birlikte, ürünlere ulaşım da ciddi bir kolaylığa kavuştu. Black Friday ile birlikte; belki de bugüne kadar asla göremeyeceğiniz uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sizler için Black Friday ile alabileceğiniz en uygun telefonlardan bir tanesini tanıtıyoruz. Evet kendisi yeni çıkmasına rağmen tüm piyasalarda geniş yankı uyandırmayı başardı. iPhone XR gibi bir canavardan bahsediyoruz elbette.

Black Friday iPhone XR Hangi Özelliklere Sahip ?

Herhangi bir anda çok sayıda harika akıllı telefon seçeneği mevcut. Bu yüzden mutlak en iyi olanı seçmeye çalışıyorsanız, bunların hepsini sıralamak zor olabilir.

 

Black-friday

 

iPhone XR, aynı genel tasarım, aynı işlemci, aynı kablosuz şarj, aynı ikinci nesil FaceID sistemi, aynı ön kamera ve aynı XS ve XS Max gibi aynı arka kameralara sahip, ancak fiyat olarak çok daha uygun. XR ile ilgili en tartışmalı şey onun ekranı. 6.1 inç büyüklüğü; daha küçük XS ve daha büyük XS Max arasında yer alır. Ancak asıl fark, OLED yerine bir LCD olmasıdır.

Piyasadaki diğer seçeneklerden daha az fiyatına rağmen; yıldız pil ömrü sağlarken üst düzey performans, tasarım ve kamera özellikleri sunar. Türkiye satış fiyatı 7-8 bin TL olan bu ürün; Amazon üzerinden Black Friday ile 748 dolar ücretle alınabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here