Ana sayfa Haber Bitcoin ile ödeme kabul eden ilk dijital ajans: Merkur Design

Bitcoin ile ödeme kabul eden ilk dijital ajans: Merkur Design

0

Sanal para ya da emtia olarak değerlendirilen Bitcoin çılgınlığı tüm dünyayı kasıp kavururken, ülkemizde de Bitcoin“i ödeme aracı olarak kabul eden küçük ve orta büyüklükte işletmeler ortaya çıkmaya başladı.
 

merkur design

Merkur Design, ülkemizdeki dijital ajanslar arasında bir ilki gerçekleştirerek bitcoin kabul ettiklerini açıkladı;

 

Nasıl Kabul Ettik?

 

Teknolojinin öngörülemez bir hızla geliştiği günümüzde her şeyin dijital ortamda gerçekleşeceğini kabul ediyor ve günlük hayatımızda kullanımına bilerek, isteyerek ve ısrarla devam ediyoruz. Sanal paraya yatırımın, 1700’lü yıllarda petrole yatırım yapılmasına benzetiyor ve Merkur Design olarak biz de bu sistemde yerimizi almak istiyoruz. çok yakın zamanda da BitCoin ile ilk satışımız gerçekleşti. Komisyon oranlarının azami ölçüde tutulması ve sistemin güvenli olması sebebiyle müşterimiz tarafından tercih edildi. üzerinde çalışmakta olduğumuz e-ticaret projelerimizde BitCoin ile kolay ödeme sistemi seçeneğini de müşterilerimize sunacağız.

 

Kimdir Merkur Design?

2009 yılında Ankara”da, şehrin gri tonuna inat olarak ortaya çıkan Merkür Design, geleneksel medya, dijital, mobil ve sosyal medya gibi farklı mecralar ve teknolojileri en doğru şekilde kullanarak “bütünleşik” pazarlama çözümlerinin dijital halkalarını tamamlıyor.
 

Dijital varlıklarınızın stratejisini oluşturuyor, üst düzey teknolojiler, tasarım yetkinliklerini ve taktikleri kullanarak, dijital pazarlama çözümlerini markanız ile buluşturuyor.
 

www.merkurdesign.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here