Ana sayfa Donanım Bir ultrabook da LG”den!

Bir ultrabook da LG”den!

0

Ultrabook fırtınasını getiren bulutlar, 2012’de de çarpışarak şimşek çakmaya devam edecek. Oyunun yeni mücadelecilerinden LG, rekabete dahil oluyor.
 

önümüzdeki hafta içerisinde start verecek olan CES 2012, şimdiden teknoloji meraklılarının ağızlarını sulandırmaya yetecek cinsten haberlerle karşımıza çıkıyor. Son olarak, ultrabook dünyasının 2012 yılı içerisinde yaşayacağı rekabetin ne denli çetin geçeceğini belli eden bir haber ile daha karşınıza çıkıyoruz. LG, yeni ultrabook’unu CES 2012’de tanıtacağını açıklayarak, teknoloji meraklılarının ilgisini çekti. Güney Kore’de 13 inç versiyonuyla geçtiğimiz ay içerisinde satışa sunulan Z330’un CES’te tanıtılacak olan yeni modeli ise 14 inç olacak ve teknoloji geliştirmeleriyle birlikte gelecek.
 
ultrabook
 
1.5 kg ağırlığında olacak olan ultrabook, kapalı haldeyken 19.9 mm kasa kalınlığına sahip olacak. SSD disk kullanan ultrabook’un ekran kalitesi de kuşkusuz LG ekran panellerinin güvencesini arkasına alıyor. LG Z330, bünyesinde ikinci nesil Intel Core i7 işlemci ailesini barındırıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here