Ana sayfa Haber Bir Türk Dünya”ya açıldı!

Bir Türk Dünya”ya açıldı!

0

Bedük kimsenin başaramadığını başardı ve Columbia Records ile anlaştı
 

Geçtiğimiz ay çıkarttığı ‘GO’ albümü ile müzik dünyasında başarısını katlayan Bedük, dediğini yaptı. Türkiye’de yaptığı müzik ile tek ve öncü olan Bedük, “Ben Dünyaya açılmak için uğraşan şarkıcıları anlamıyorum. Zaten iyi bir şey yapıyorsanız gelir sizi bulurlar. Ben illa ki, bir şey yapmam lazım, dünyaya açılmam lazım diye uğraşmam” demişti. Bedük’ün dediği oldu. özel bir teklifte bulunan dünyaca ünlü starların bağlı olduğu Columbia Records ile anlaşma imzalayan Bedük’ün ‘GO’ albümü şimdi tüm dünyada satışa sunulacak.
 

 

 

‘Ben Dünyaya açılmak için uğraşmam. İyi bir şey yapıyorsam zaten gelir beni bulurlar” dedi ve dediği de oldu. Türkiye’de yaptığı müzik ile tek ve öncü olan Bedük, dünyaca ünlü starların bağlı olduğu Columbia Records ile anlaştı.

Beyonce, Barbra Streisand, Celine Dion, David Bowie, Robbine Willams, The Ting Tings gibi birçok sanatçının bağlı bulunduğu Columbia Records etiketiyle yurt dışında satışa sunulacak albümü ‘GO’ için, Bedük, “İçime çok sinen başarılı bir albüm oldu. Ve hak ettiği başarıyı da kazandı” dedi. Türkiye”de çıkardığı “GO” albümün ilk klibi “Electric Gırl”e çeken Bedük’ün bu klibi şimdi, MTV Fransa, Avustralya İngiltere Hollanda başta olmak üzere İspanya, İtalya, İsviçre Rusya”da gösterime girdi bile.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here