Ana sayfa Haber Bir tasarımcının DJ kabini

Bir tasarımcının DJ kabini

0

Palette for Musicians, Palette for Designers, Palette for Movie Editörs isimieriyle farkl farklı iş kollarına yönelik, üstelik fotoğrafçılar için de geliştirlen Palette, bir DJ kabinini andırıyor. Andırmasından öte, bir DJ kabini amaçlı da kullanılabilir. Tasarımcıların yanısıra dijital müzik yapımcıları da, PC’lerinde yer alan müzik yazılımlarını da yönetebilirler. 

Geliştirilen Palette, modellemecilere yönelse de her türlü Adobe, Autodesk yazılımlarıyla birlikte diğer foto-montaj, fotoğraf editleme, video editleme ve diğer masaüstü yayıncılığı yazılımlarıyla da çalışabilir. Söylenene göre özellikle Adobe Photoshop, Autodesk Maya gibi yazlımlarla oldukça verimli olabiliyor. 

Palettin’in geliştiricileri de tasarımcı aynı zamanda. Kendileri tasarmcılar için fiziksel araç kullanımının önemini bildiği için, Photoshop veya diğer tasarım veya yapım işlerindeki detaylı “ıncır mıncır” işlerin  daha verimli olarak çalışması için geliştirdiler. 

Tasarımcılara müjde, çay ve kahve dökebilecekleri yeni bir araçları daha var.

 

 

 

 

 

Bütün bir parça olarak değil, görseldeki gibi puzzle gibi parçalarla birleştirilerek oluşturuluyor. Böylece taşınabilirliği de mümkün.

 

 

 

 

 

Görseller

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here