Ana sayfa Haber Bir Optimus Prime olarak Acer

Bir Optimus Prime olarak Acer

0

Acer‘ın ilgi gören yeni bilgisayarı Aspire R 13 serisi artık Türkiye’de. 180 derece dönüş yapabilen ekranı ve altı farklı kullanım modu ile kullanılan Acer’ın “Ezel Aero hinge” desteğine sahip olan yeni R 13 serisi dizüstüler, geleneksel dizüstülerden vazgeçmek istemeyen ancak; “Tablet mi? Dizüstü mü?” denklemi içerisinde kaybolan kullanıcılar için tasarlandı.

1 inç büyüklüğünden daha az inceliği, 1.5kg’lik hafifliği ile esnekliğin, kullanılabilirliğin yanısıra, kolayca koltukaltında taşınabilir. 13.3 inç ekranı, çerçeveden Ezel Aero hinge desteğine oturturuldu. Bu özellikle birlikte çeşitli modlar arasında daha pratik geçişler yapabiliyor. 

Optimus Prime yakıştırması yaptığımız Acer Aspire R 13 serisi şu modlar ile kullanımlarınıza uyum sağlar:

Dizüstü bilgisayar modu: Klasik dizüstü bilgisayar modu. 

Ezel modu: Rahat okuma ve internette gezinmek adına ekranı yakınlaştırır.

Stand modu: Akış diyagramları çizme, not alma, konferans, forumlar veya sanat çalışmalarını düzenlemek adına kullanıllır. Stant çizim ve diğer dokunmatik ekran etkileşimleri için oldukça dayanıklıdır.

Tablet modu: İnternette gezinme, oyun oynama, video yüklemek için kullanılan bir mod. Ekran çerçeveye oturarak, dengede durur ve tutulması kolaylaşır.

V modu:  Sınırlı alanlarda (otobüs, uçak tepsileri gibi) kullanılan bir uyum modu.

Tüm serilerde canlı imaj ve ince detaylara ulaşmak adına, Full HD ve süper yüksek çözünürlüklü 2560 x 1440, 1920 x 1080 çözünürlükler sunan R 13 serisi, videolar, oyunlar, kurumsal sunumlar, grafikler ve grafik tasarımı öğrenciler için oldukça verimli netlikler sunuluyor. Bununla birlikte, cihazın ekranında kullanılan Gorilla Glass 3 teknolojisi, parmak izi lekelerini ortadan kaldırılmasına yardımcı olup, ekranın daha rahat temizlenmesini sağlayıp, cihazın ekranına yansıyan ekstra ışıkların yaklaşık %90’ını yok eder.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here