Ana sayfa Haber Bir Hollywood yıldızı olarak Dell Venue 8 7000

Bir Hollywood yıldızı olarak Dell Venue 8 7000

0

 

Dell ve Intel’den bir ortaklık daha; Intel RealSense kamera ve Intel Atom işlemcisiyle donatılan Dell Venue 8 7000 serisi, Oscar’lı yönetmen Robert Stromberg’ün çekeceği filmde yer alacak. 25 Mart’da izleyiciyle buluşması beklenen What Lives Inside, sadece Hulu platformundan yayınlanacak ve 6 Mayıs’tan itibaren bölümlere WhatLivesInside.com ce YouTube’dan erişilecek.

Her farklı bölümde yeni bir sosyal hareketi ele alan dizi film, aşk ve bilim kurgunun ardından şimdi de izleyicinin karşısına fantastik film türüyle çıkacak. Bu yılki filmin başka bir özelliği ise dileyen herkes filmin sikeçlerine ve çizimlerine katkıda bulunabilecek. 9 Mart’a kadar WhatLivesInside.com’a gönderilen çizimler değerlendirilecek.

Filmin konusu, çocuklara yönelik yaratıcı çalışmalarla ün kazanmış bir kukla oynatıcısının babasını kaybettikten sonra kendini arayan Taylor’ın hikayesinden oluşuyor. Taylor, kendi yaratıcılığını ortaya çıkacak bir maceraya atılıyor ve karaktere Intel’li Dell Venue 8 7000 serisi tabletler eşlik eediyor.OLED ekranlı bu tablet Taylor’ın çalışmalarına katkı sunacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here