Ana sayfa Oyun BioWare, Mass Effect: Andromeda tek kişilik oyuncu desteğini kesiyor

BioWare, Mass Effect: Andromeda tek kişilik oyuncu desteğini kesiyor

0

Mass Effect: Andromeda ekibinin yaptığı bir bildiride, oyunun tek kişilik bölümünün artık destek almayacağı doğrulandı. Son güncelleme 1.10″da ufak tefek yenilemelerin yanında, açıklara karşı yamalar getirilmişti. Andromeda”nın çıkışından kısa bir süre sonra BioWare 1.06 yamasını yayınlayarak oyunun sinema tarafındaki sorunları, bir dizi açığı gidermiş, ve aynı zamanda mükemmele yakın animasyonları geliştirmeye tabi tutmuştu.

Yapılan açıklama şöyle :

“Her bir yamada doğru yolda olduğumuzu bizlere gösterdiniz. Bu yolculukta bize katılan herkese minnettarız. Yaptığımız şeyle gurur duyuyoruz ve umarız ki sizin de hoşunuza gitmiştir.

Yapımın ilk aşamalarında Pathfinder”da Mass Effect: Andromeda”nın hikayesine, Andromeda galaksisinin keşfine ve Archon ile çatışmaya yoğunlaşmıştık. Oyun, hikaye anlatımlı APEX çok oyunculu görevlerle Pathfinder”ın bu yeni galaksideki yolculuğunu daha da genişletmeye yönelik olarak tasarlanmıştı. Gelecek roman ve filmlerde quarya”lı ark”ın kaderi de dahil olmak üzere Andromeda Galaxy”de hikaye anlatmaya devam edeceğiz.

Son güncellememiz 1.10 Mass Effect: Andromeda”nın nihai güncellemesiydi. Tek kişilik ya da oyun içi hikaye içeriği için geleceği dönük planlanmış yamalar olmayacak.

Gelecek haftalarda çok oyuncu ekibimiz devam etmekte olan ve gelecek içeriğin yanında yeni çok oyunculu görevler, karakter grupları ve N7 Day için geleceğe dönük ne olduğuna dair ayrıntıları verecekler.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here