Ana sayfa Oyun BioShock Infinite satışa çıktı

BioShock Infinite satışa çıktı

0

2K ve Irrational Games, BioShock Infinite’in windows Pc, Xbox 360 ve PlayStation 3 için satışa sunulduğunu duyurdu

Büyük merakla beklenen birinci şahıs shooter oyunu eleştirmenlerden tam not almayı başardı ve Game Informer”dan 10 üzerinden 10, Eurogamer”dan 10 üzerinden 10, USA Today”den 4 üzerinden 4 gibi inceleme puanlarıyla yılın en yüksek not ortalamasına sahip oyunu oldu.
 

Irrational Games Kreatif Direktörü ve kurucu ortağı Ken Levine “İşte beklediğimiz gün geldi. Yeni BioShock oyunumuz artık bizim elimizden çıktı ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ellerine ulaşmaya başladı” dedi.
 

BioShock Infinite oyuncuları eski Amerikan Süvarisi, yeni kiralık asker Booker DeWitt rolüne sokuyor. Yanlış kişilere borçlanan ve hayatı tehlike altında olan DeWitt”in hayatında temiz bir sayfa açmak için yalnızca tek bir şansı vardır. çocukluğundan beri hapsedilmiş, uçan Columbia şehrinde kilitli tutulan gizemli kız Elizabeth”i kurtarmalıdır. Birbirlerine güvenmek zorunda olan Booker ve Elizabeth, cesaret gerektiren kaçışları sırasında aralarında çok güçlü bir bağ kuracaklar. Birlikte bulutlardaki zeplinlerde, yüksek hızlı Sky-Line hatlarında ve Columbia sokaklarında savaşırken silahlarını ve yeteneklerini kullanmayı öğrenecek, gök-şehrin tehlikelerine karşı hayatta kalmaya ve karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacaklar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here