Ana sayfa Haber Biomutant oyunu için yeni bir video yayınlandı!

Biomutant oyunu için yeni bir video yayınlandı!

0

Serinin son oyunu olan The Legend of Zelda: Breath of the Wild neyi iyi yapmışsa, Biomutant için yayımlanan videoda onları görüyoruz ve oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi oluyoruz. Bir kere Biomutant oyununun grafikleri ve karakter animasyonları harika görünüyor. Açık dünya çevre tasarımlarıyla da dikkat çeken oyundaki uçuş mekaniğinin de çok fazla değer ifade edeceğinin altını çizelim. Karaktere verilecek özgürlük hissinin, oyunun gelecekteki başarısına katkı sağlayacağını unutmamak gerekir. Oyunda uçuş mekaniklerinin bulunmasının çok yerinde bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Yalnızca uçuş veya yere süzülüş dinamikleriyle yetinmeyen Biomutant oyununda, açık dünyada gezinmeyi kolaylaştıran aletlerin kullandığını da video vasıtasıyla görülebiliyor. İp bağlı ok ile hedeflenen yerlere gidilmesi, tırmanış mekanikleri, yine özgürlüğü arttıracak faktörler olacaktır. Ayrıca atmosfer koşullarından etkilenen ana karakter ve fizik motorunun kullanımı da Biomutantoyununda bulunan etkileyici faktörlerden bazıları.

Hem yakın dövüş hem de ateşli silahların kullanıldığı oyunun dövüş mekanikleri de oldukça farklı bir izlenim oluşturuyor. Açık dünya üzerinde kullanılan bazı aletlerin, dövüş esnasında kullanılması, akıcı vuruş mekanikleri ve eğlenceli yapısıyla oyun kendisinden bir hayli söz ettirecek gibi görünüyor. Tabii tüm bu saydıklarımızı kararında ve doğru bir biçimde yapması, az hatalı olması gerekiyor başarıyı yakalayabilmesi için. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelen oyunun 2018 senesi içerisinde çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here