Ana sayfa Haber Bimeks internet sitesini kiraya verdi

Bimeks internet sitesini kiraya verdi

0

Türkiye’de çok fazla olmayan elektronik ürün satıcılarından biri olan Bimeks, son zamanlarda oldukça sıkıntı yaşıyor. Bu sıkıntılarına çözüm bulmak adına farklı ekonomik modeller deneyen firma, son olarak mağaza destekli e-ticaret ile ilgilenmişti fakat görünüşe göre bu da pek bir kâr sağlamadı.

Kendi web sayfası olan Bimeks.com.tr’yi bir başka firmanın işletmesi adına kiraya verdiğini açıklayan Bimeks, CB Dijital Yatırım ve Ticaret Ltd. Şti. ile bir anlaşmaya vardı. Bu anlaşma hakkında: “Şirketimizin sahibi olduğu ve bir süredir inaktif durumda olan www.bimeks.com.tr web sitesini kiralamak için, CB Dijital Yatırım ve Ticaret Ltd. Şti tarafından şirketimize yapılan teklif ve görüşmeler sonucunda, anılan firma ile bir “Marka Lisans Kiralama ve Web Sitesi Kullandırma Sözleşmesi” imzalanmıştır. Böylelikle, Bimeks olarak, web sitesi üzerinden bir kiralama geliri elde edilmesi hedeflenmektedir.” denildi.

Şuan yürürlükte olan bu anlaşmanın sonucunda artık bu sayfadan yapılan alışverişlerin mağazalar olan Bimeks ile herhangi bir ilişkisi olmayacak, hepsi direkt olarak CB Dijital Yatırım ile alakalı olacak. 

Kaynak: Haber7.com 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here