Ana sayfa Haber BİM”den 1.100 TL indirimli iPhone X kampanyası

BİM”den 1.100 TL indirimli iPhone X kampanyası

0

Yakın zamanda Apple ürünlerinin satışını gerçekleştiren BİM, şimdi bir başka hamle ile şaşırtmaya devam ediyor. 9 Mart tarihi itibariyle iPhone X satışı yapacağını duyuran alışveriş mağazası, cihazın satışını piyasa değerinin oldukça altında satacağını bildirdi. 

Son zamanlarda her ayın belli haftalarında kısıtlı sayıda teknolojik ürünü satışa çıkaran ve bu ürünlere oldukça yüksek talep sağlayan BİM, bu ürünlere bir yenisini daha ekliyor. Daha önceki kampanyalarında Apple şarj kablosu ve kulaklığı gibi aksesuarların satışını gerçekleştiren BİM, Türkiye çapında oldukça ses getiren satış rakamlarına imza atmıştı. Mağaza şimdi de 9 Mart tarihi itibariyle telefon piyasasının en pahalı cihazı olan iPhone X’u satmaya hazırlanıyor. üstelik, piyasa değerinin bin lira kadar altında bir fiyatla. 

Cihazın yalnızca 64GB’lık ‘Space Gray’ modelini satışa sunacak olan BİM, cihazın 4.999 TL fiyat etiketiyle satılacağını duyurdu. çok önemli bir indirim miktarını sunuyor olması nedeniyle ciddi anlamda kar getireceği söylenen bu hamle, bir çokları için merak konusu oldu. üstelik iPhone X’un 2 yıl Apple Türkiye garantisi de olacak. 

Piyasa fiyatı 6.099 TL olan 64GB kapasiteli iPhone X, BİM’de 1.100 TL daha ucuza satışa sunulmuş olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here