Ana sayfa Haber Bilkom ve MacLine ile Sevgililer Günü’ne özel yarışma: Son Katılım: 5 Şubat

Bilkom ve MacLine ile Sevgililer Günü’ne özel yarışma: Son Katılım: 5 Şubat

0

14 Şubat”ta Mac aşıklarına iPad mini hediyesi ve MacLine”a kapak olma şansı!

Türkiye”nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom, MacLine dergisi işbirliği ile 14 Şubat Sevgililer Günü”ne özel “Ben ve Sevgili Mac”im” yarışması düzenliyor. Bilkom, 300.000″e yakın Facebook takipçisi arasındaki Mac tutkunlarından, “Mac” aşkını en özgün şekilde dile getirmelerini bekliyor. Sonuç ise Bilkom Güvenceli bir iPad mini hediyesi ve 12. yılını kutlayan Macline dergisine kapak olma şansı olacak.
 

Apple distribütörü Bilkom, bu yıl da teknoloji severlere keyifli bir yarışma başlatıyor. 12 yılını kutlayan Etna Yayıncılık MacLine dergisi işbirliği ile Sevgililer Günü”ne özel düzenlenecek yarışmada, “Bilgisayar Mac”tir” diyen ve MacBook Air, MacBook Pro, iMac gibi bir Mac bilgisayar kullanan herkesi hikayesini paylaşmaya davet ediyor. 15 Ocak 2012″de başlayacak yarışmanın sonuçları halk oylamaları ve juri değerlendirmeleri ardından 14 Şubat Sevgililer Günü”nde açıklanacak. “Ben ve Sevgili Mac”im” öyküsünün birincisi, iPad mini ödülü ile Mac Line dergisine kapak olma şansını kazanacak.
 

Katılım Koşulları ve detaylar Facebook/Bilkom adresinde açıklanıyor.

Yarışma, Bilkom”un facebook sayfasından, 15 Ocak tarihi itibariyle katılıma açılacak. “Mac”e olan aşkını, tutkusunu” anlatarak iPad mini ve MacLine”a kapak olmak isteyen kullanıcıların, yarışmaya katılabilmeleri için öncelikle Bilkom Facebook sayfasında hazırlanan yarışma uygulamasına “Beğen” ile giriş yapmaları, istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmaları gerekiyor. Profil bilgilerinin, arkadaş listesinin ve Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım mecralarında sağladıkları diğer bilgilerin kullanımına onay verdikten sonra yarışmaya dahil olabilen adaylar, “İlk Mac”inizi ne zaman aldınız?, Mac”inize ilk ne zaman aşık oldunuz?, Mac ile en güzel hikayeniz hangisi? gibi birkaç basit soru ile Mac öykülerini paylaşacaklar. Yarışmaya katılan adaylar, hikayelerini Mac”leri ile birlikte çekildikleri bir fotoğraflarını ya da videolarını da ekleyerek kazanma şansını arttıracaklar.
 

Yarışma takvimi: Hikaye başvuruları: 15 Ocak – 5 Şubat 2013
Halk Oylaması ile finale kalan 12 kişinin belirlenmesi: 6 Şubat-13 Şubat 2013
Juri değerlendirmesi ve kazananın açıklanması: 14 Şubat 2013
 

Ayrıntı için Macline dergisini, ya da Bilkom”un Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Bilkom: www.facebook.com/bilkom

Technotoday: www.facebook.com/technotoday

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here