Ana sayfa Haber Bilkom”dan okula dönüş kampanyası

Bilkom”dan okula dönüş kampanyası

0

Bilkom; okullar açılırken öğretmen ve öğrencilere büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. “Okula Dönüş Kampanyası” ile birçok öğrenci ve öğretmenin hayallerini süsleyen Mac bilgisayar alanları, yaratıcılık ve eğlence dolu bir kutu sürpriz bekliyor!

Bilkom”un düzenlediği “Okula Dönüş” özel kampanyası, öğrenci ve öğretmenlerin Mac hayallerini, eğitim dünyası için büyük önem taşıyan bir hediye ile birleştirerek gerçeğe dönüştürüyor.
 
Eylül ayı boyunca, tüm Türkiye çapında kampanyaya katılan Apple satış noktaları ve tekno marketlerde geçerli olacak kampanyada Bilkom güvencesi ile satılan MacBook Air, MacBook Pro ve iMac bilgisayarlar, hem satış noktalarındaki uygun fiyat avantajları ve kredi kartı ile 12 ay vade farksız temin edilebilecek hem de Bilkom”un okul hayatında en büyük ihtiyaçlardan biri olarak lanse ettiği tam 199 USD değerindeki Adobe Web & Design Premium paketini içeren öğrenci – öğretmen sürümü hediye edilecek. Bu sayede, teknolojiye, tasarıma ve yaratıcılığa meraklı herkes kendi internet projesini, kişisel web sayfasını oluşturabilecek, öğretmenler sunumlarını Adobe araçlarıyla güzelleştirebilecek, sosyal medya meraklıları fotoğraflarına yeniden şekil verecek, etkileşimli video içerikleri üretebilecek, okula giden herkes ister özel ister okul yaşamlarının her anını eğlenceye ve hobiye dönüştürebilecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here