Ana sayfa İnternet Bilgisayardan Instagram”a fotoğraf yükleyebilirsiniz: Gramblr

Bilgisayardan Instagram”a fotoğraf yükleyebilirsiniz: Gramblr

0

Instagram günümüzde oldukça çok kullanılan ve eğlenceli bir fotoğraf paylaşım uygulaması. Mobil kullanıcıların favori uygulamalarından Instagram, artık masaüstü bilgisayarlarda da Gramblr programı sayesinde kullanılabilecek. üstelik Gramblr tamamen ücretsiz.

Bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yükleyebilirsiniz: Gramblr

Gramblr“ı bilgisayarınıza indirdikten sonra birkaç basit adımda fotoğraflarınızı Instagram”a aktarabilirsiniz. Ancak Gramblr“ın sadece .jpg uzantılı dosyaları destekliyor ve 650 x 650 piksellik fotoğraflarda başarılı sonuç elde ediyor.
 

Gramblr“ı bilgisayarınıza kurduktan sonra Instagram hesabınızı programla eşleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra programa yüklüyorsunuz, çıkan başlık satırına Instagram”da yayınlanacak başlığı yazıyorsunuz ve bu andan itibaren fotoğrafınız Instagram hesabınıza da yüklenmiş oluyor.
 

Windows (XP,Vista,7,8) ve  Mac OSX ile uyumlu olan Gramblr ile ayrıca daha sonra fotoğrafınızı Facebook ve Twitter”da paylaşabilir; otomatik oluşturulan direkt, web ve HTML linkini çeşitli platformlarda kullanabilirsiniz.

Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here