Ana sayfa Haber Beyond Skyrim: Morrowind için tanıtım videosu yayımlandı!

Beyond Skyrim: Morrowind için tanıtım videosu yayımlandı!

0

The Elder Scrolls V: Skyrim oldukça güzel bir video oyunu. Hatta oyun, modlarla daha güzel bir oyunoluyor. Yine de hangi modu yaparsanız yapın, birçok oyuncu için The Elder Scrolls V: Skyrim, The Elder Scrolls III: Morrowind havasını veremiyor.  En azından şimdilik. çünlü şu an geliştirilme aşamasında olan ve henüz bir çıkış tarihi bulunmayan Beyond Skyrim: Morrowind isimli bir mod, The Elder Scrolls III: Morrowind oyununu tamamen The Elder Scrolls V: Skyrim içerisine eklemeyi planlıyor. İşte bu mod için de yepyeni bir video yayımlandı bugün. Hatta bu video, mod için yayımlanan ilk resmi tanıtıcı video oldu.

Beyond Skyrim: Morrowind için yayımlanmış olan ilk tanıtıcı videoya eğer dilerseniz haberimizin en sonundan sizler de göz atabilirsiniz. Fakat videoyu izlemeden önce birkaç bilgi daha verelim mod ve video hakkında. çünkü birkaç cümle daha yazmamız gerekiyor, SEO filan işte, çok dert değil. Her neyse, modun geliştiricilerinden gelen açıklamalara göre, bu izlediğiniz video oldukça başarılı bir sanatçı olan Meglos tarafından çekildi ve düzenlendi. Ayrıca, eğer sizler de mod yapmaktan hoşlanıyorsanız, şu an ekip yeni çalışma arkadaşları arıyor. 2 boyutlu ve 3 boyutlu tasarımlar yapıyorsanız, sizler de bu ekip arasında bulunabilirsiniz. Daha fazla bilgi için videonun açıklamalarına bakmanız yeterli olacaktır.

Videonun kendisinden bahsedecek olursak, Beyond Skyrim: Morrowind gerçekten kusursuz bir mod gibi görünüyor. Ayrıca, neredeyse 7-8 senelik bir video oyununda da böyle modlar görmek, aslında haberimizde bahsi geçen iki video oyununun da ne kadar efsanevi olduğunu gözler önüne seriyor. Bizler, yazımızdaki kelime sınırını neredeyse doldurduk sayılır, eğer dilerseniz sizler de hemen aşağıdan bahsettiğimiz modun videosuna göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here