Ana sayfa Haber Bethesda, E3 2018 sunum tarih bilgilerini paylaştı!

Bethesda, E3 2018 sunum tarih bilgilerini paylaştı!

0

E3 2018 fuarı için önümüzde üç aylık bir süreç var. Bizleri yine oyunlarla iç içe olacağımız, uykusuz geceler geçireceğimiz üç güzel gün bekliyor. 12 – 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan E3 2018 için oyun dünyasının önce gelen isimleri yavaş yavaş hazırlıklarını yapmaya başladılar. Bunlardan bir tanesi ise Bethesda Softworks. Yayıncı şirket, fuar sırasındaki yapacağı sunumun tarih ve saatini yaptığı açıklamayla duyurdu.

İlk olarak 2015 yılının E3 fuarında kendi sunumunu gerçekleştirmiş olan Bethesda Softworks, E3 2018 ile birlikte geri dönecek. Kısa bir süre önce resmi açıklamayı yapmış olan yayıncı şirket, fuar sırasında yapacağı sunumun tarih ve saatini de bizlerle paylaştı. Buna göre, 11 Haziran 2018 Pazartesi günü, TSİ 4:30 sıralarında, Bethesda Softworks şirketinin E3 2018 sunumu başlayacak. Duyuruya özel olarak, The Elder Scrolls, Fallout ve Dishonored gibi serilerinden kağıt zanaati ile oluşturulan çeşitli karakterleri ile güzel bir video da yayınlayan yayıncı şirket, belli ki bu senenin E3 fuarında bizlere ilginç sürprizler hazırlıyor. Bunun mesajı da videonun sonundaki Creating Something Special, Türkçe meali ile özel Bir Şey Yaratmak ile veriliyor. 

Bakalım yayıncı şirket bizlere neler hazırlıyor? The Elder Scrolls VI duyurusu görebilecek miyiz? Yeni bir Fallout oyunu ile karşılaşacak mıyız? Şimdilik herhangi bir şey bilmiyoruz, ama bunu öğrenmek için önümüzde üç aylık bir süreç var. Bakalım neler olacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here