Ana sayfa Haber Beşiktaş JK”nün şampiyonluğunu buradan 360 derece canlı yayınıyla izleyebileceksiniz

Beşiktaş JK”nün şampiyonluğunu buradan 360 derece canlı yayınıyla izleyebileceksiniz

0

Beşiktaş JK yarın tarihi bir maça daha çıkacak. Kazanmak mecburiyetinden veya rakibinin gücünden ötürü tarihi bir karşılaşma değil, şampiyonluğun kutlanacağı bir müsabaka olmasıyla tarihe kazınacak. 19 Mayıs Perşembe günü Beşiktaş’ın şampiyonluk coşkusu Vodafone’un sponsorluğu ile YouTube’dan 360 derecelik derinlikle yayınlanacak.

Geçtiğimiz aylarda 360 derece videoları desteklemeye başlayan ve bu özelliğe canlı yayın desteğini de ekleyen YouTube, kullanıcılara istedikleri zaman 360 derece teknolojisiyle canlı yayın yapabilme imkânı sunuyor. YouTube”un bu servisi, milyonlarca kişinin takip ettiği konser ve festival gibi etkinlikler için dünya çapında anlık izleyici kitlesi oluşturulmasını kolaylaştırıyor.

360 derece video, doğrusal ses sistemi sayesinde kullanıcıların videolarda yer alan nesnelerin seslerinin ne kadar uzaktan geldiğini ve hangi yönden geldiğini anlamalarını sağlıyor. Bu teknoloji, film, müzik ve video deneyimini de farklı bir boyuta taşıyor.

Kullanıcılar isterlerse telefonlarını hareket ettirerek, isterlerse de sanal gerçeklik cihazlarını kullanarak bu deneyimi yaşayabilirler.

https://www.youtube.com/channel/UCXcgxoaIhT2UPGCOa_Dt-tQBuradan izleyeceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here