Benzersiz 3 özelliğe sahip Nokia 8'e kapsamlı bir bakış açısı

ZEISS lensli ilk yeni nesil Nokia 8, hikayenin iki tarafını anlatma şansı veriyor

HMD Global, içerik yapımcılarını göz önünde bulundurarak tasarladığı yüksek performanslı, hassas ve özenli çalışmaya sahip Nokia 8 akıllı telefonunun lansmanını yaptı. Dünyada ilk kez gerçekleştirilen üç özelliği ZEISS lens işbirliğiyle Android telefonlara taşıyan Nokia 8, gelişmiş entegre alüminyum kasa tasarımı ile işlenmemiş Android platformunu bir araya getirerek, tam bir amiral gemisi olan Nokia akıllı telefonlarını diğerlerinden farklı kılan tüm özellikleri de bünyesinde barındırıyor.   

Daha az Selfie, daha fazla Bothie: Nokia 8, Facebook ve YouTube gibi sosyal paylaşımlarda gerçek zamanlı ve yerel olarak canlı yayınlanmasına için Çift Görüş videoya olanak tanıyarak dünyada bir ilki sunuyor. Çift Görüş, hem fotoğraflar hem videolar için eş zamanlı olarak bölünmüş bir ekranda hem ön kameradan hem arka kameradan faydalanıyor. Böylece tek bir dokunuş ile bu dünyanın ilk canlı aktarım becerisi, özel anılar oluşturmayı ve paylaşmayı sevenlere daha kapsamlı deneyimler yaşatıyor. Nokia 8, aynı zamanda özel Holywood teknolojisi avucunuza getiren Nokia OZO ses özelliğine sahip ilk akıllı telefondur. OZO 360° ses, 4K videolarınıza tam anlamıyla sizi saracak ses deneyimini sunuyor. İleri teknoloji ürünü 360° ses yakalama özelliği, anılarınız asla solmasın diye geri oynatarak gerçekten o anı tekrar yaşamanıza olanak tanıyor. Kenarda 4,6mm inceliğinde ve ortalama olarak sadece 7,3 mm kalınlığında olan Nokia 8'in kusursuz yekpare kasası, tek bir 6000 serisi alüminyum bloktan hassasiyetle çıkarılmış ve yalın tasarımı 40 aşamalı bir işleme, anotlama ve cilalama sürecinden geçirilerek güzelleştirilmiştir. Seçkin modeller, kusursuz bir görünüm elde etmek için 20 saati aşkın sürede tamamlanan, parlak ayna kaplama özelliğine sahiptir. Telefon, Qualcomm'un güçlü SnapdragonTM 835 Mobil Platformuna sahiptir ve bunun saf, güvenli ve güncel Android deneyimi ile eşleştirilmesi olağanüstü performansı garantiler.

Daha az Selfie, daha fazla #Bothie:  Her hikâyenin iki tarafı vardır ve Nokia 8'in Çift Görüş özelliği, resmin tamamını oluşturmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olmak için tasarlandı. Nokia 8 üzerindeki ön ve arka kameralar, baştan sona ideal bir deneyim için ZEISS lensleri ile birlikte geliştirildi. Sosyal medya kullanıcıları, kamera uygulamasının içinde yer alan Çift Görüş işleviyle artık kendilerine özgü #Bothie hikâyelerini sosyal medyada orijinal bir şekilde yayınlayabilecekler. Ayrıca, Google Photos'a sınırsız fotoğraf ve video yüklemenin tadını çıkarabilirler.    

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER