Ana sayfa Donanım BenQ, Gerçek 4K UHD HDR kompakt ev sineması projektörünü sunuyor!

BenQ, Gerçek 4K UHD HDR kompakt ev sineması projektörünü sunuyor!

0

BenQ’nun özel CinematicColorTM teknolojisine sahip 4K HDR Ev Sineması Projektörü modeli W1700 , Herkesi 4K Ev Sinemasına Davet Ediyor 

Türkiye, 15 Kasım 2017: Dünyanın lider DLP Projektör markası BenQ, etkileyici bir Ev Sinema projektörü modeli olan W1700 ‘ü piyasaya sürüyor. Gerçek 4K UHD HDR kompakt ev sinema projektörünü tüm kullanıcılarına makul bir fiyata ulaşmasını sağlayacak olan bu model 8.3 megapiksel gerçek UHD 4K çözünürlük, CinematicColor ™ doğruluk ve gerçeğe en yakın  görüntü için iyileştirilmiş yansıtma HDR ile tam yüklü olarak gelicek.
 
BenQ Türkiye ülke Satış Müdürü Ergin Yavuzol  “W1700 ile, evde HDR kalitesiyle 4K UHD dijital sinema deneyimi yaşatmak istiyoruz. BenQ, evinizde sinema deneyimini arttırmak için teknolojisini  geliştirdi ve 4K kaliteli görüntüyü çok daha uygun bir fiyata kullanıcıları ile buluşturacak.” dedi.

4K Görüntü kalitesi ile hayata geçirilen görseller

 
Devrim yaratan 0.47 “tek çip DMD DLP teknolojisini  kullanan W1700, şık ve  kompakt profilini ile modern yaşam tarzlarına hitap ediyor. Geliştirilmiş 4K için optimize edilmiş optik system sayesinde görüntü hassasiyeti ve renk doğruluğu korunuyor.
 
özel Gelişrtirilmiş HDR10 Teknolojisi sayesinde W1700’ün Yüksek Dinamik Renk Aralığı performansı, üstün bir sinema keyfi için 4K video içeriğindeki her ayrıntıyı ortaya çıkararak daha fazla parlaklık, kontrast aralığı ve görüntü optimizasyonu sunuyor.
W1700, en yeni HDCP 2.2 kopya koruması için tam desteğe sahiptir böylece kullanıcıların için hızla büyüyen 4K içeriklerin keyfini çıkarmasına olanak tanır.
 
CinematicColor ™ Doğruluk ve Görsel-İşitsel Geliştirme 
 
W1700, film endüstrisinin en yüksek renk doğruluğu standartlarını karşılamak için özel BenQ CinematicColor ™ teknolojisi ve RGBRGB renk çarkı kullanmaktadır. Rec. 709 Standartının % 96’sının üzerinde kapsaması ile, hassas  Delta E <3 performansına sahip Rec. 709 renk gamı, W1700 film yapımcılarının tam olarak istediği renkleri üretir.
 
W1700’ün geliştirilmiş tescilli CinemaMaster Video+ ve CinemaMaster Audio 2+ teknolojileri sayesinde gelişmiş renk algoritmaları, doğal ten rengi sunmanın yanı sıra aynı zamanda rezonant bas ve yükselen yüksek notalar için dramatik ses işleme ile  dünya standartlarında muhteşem bir görsel-işitsel performans sunar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here