Ana sayfa Mobil BenQ DV S11 Projeksiyonlu Cep Telefonu

BenQ DV S11 Projeksiyonlu Cep Telefonu

0

Full HD video çekimi ve projektör özelliği ile BenQ DV S11

BenQ DV S11 Projeksiyonlu Cep Telefonu

Yaşamın önemli anlarını 1080Hp tam HD video çekimiyle yakalayabileceğiniz bir mobil video kamera BenQ DV S11. Otomatik, Gece, Spor, Manzara, Portre, Günbatımı, Kum/Kar, çiçek, Havai Fişekler, Su şeklindeki ön ayarlı çekim modlarıyla DV S11″den anında çok iyi sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

DV S11, çektiğiniz videoları bütünleşik projektörle istediğiniz yerde, istediğiniz zaman cebinize sığan bir cihazdan paylaşmanıza olanak veriyor. 50 inç boyutuna kadar görüntü veren projektör sistemiyle oynattığınız videonun ayrıca fotoğrafını da çekebiliyorsunuz. DV S11 internet kaynaklı ya da bilgisayarınızda olan dosyaları dönüştürerek oynatabiliyor ve yine projektörle görüntüyü, dev ekran gösterim olarak hazırlayabiliyorsunuz.

 

BenQ DV S11 Projeksiyonlu Cep Telefonu   S11, kullanımı büyük bir zevk haline getiren büyük, güzel simgeler ve net metinlerle geniş bir 3.5 inç dokunmatik ekrana sahip. 230K piksel ekran ve 300 NIT parlaklık değerlerindeki LCD dokunmatik ekranda çekimler keyifli bir şekilde izlenebiliyor. S11, HDMI çıkışıyla barındırdığı videoları, dijital bir televizyon gibi herhangi bir HDMI ekranda izleyebilmenizi mümkün kılabiliyor. 2 saniyelik ön kayıt özelliğiyle DV S11, kayıt düğmesine basmadan önce olanları otomatik olarak kaydediyor. Yani kayıt düğmesine basmakta birkaç saniye geç kaldığınız için aksiyonu kaçırma handikabı tarihe karışıyor. Turuncu, kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle sunulan S11, sadece 110 gram ağırlığında.

 

 

 

www.benq.com.tr

Fiyat Belli değil

TASARIM: 4
KULLANIM: 5
PERFORMANS: 4

Puan: 87

Artılar:

+Projeksiyon
+Birçok formatta video izlenebilme
+ön kayıt fonksiyonu
+Hafiflik

Eksiler:

– Bazı kullanıcılara göre dış tasarım

  BenQ DV S11 Projeksiyonlu Cep Telefonu

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here