Ana sayfa Donanım BenQ’den eğitime özel projeksiyon

BenQ’den eğitime özel projeksiyon

0
Projeksiyonla dar alanlarda büyük ekran projeksiyon yapabilmek için kusursuz olarak hesaplanmış ve konumlandırılmış özel bir asferik lens ile tasarlanmış BenQ Ultra Kısa Mesafeli Projeksiyom tasarımı size sadece 0,4 metrelik bir projeksiyon mesafesinden 78″lik büyük görüntü sağlamaktadır. BenQ”nun Ultra Kısa Mesafeli projektörünün kurulumu, projeksiyon perdenizin veya beyaz tahtanızın üzerine kolaylıkla duvara monte edilebildiğinden bilişim personeli için çok daha güvenlidir. üstelik oldukça şiddetli ışınları herkesin görüşünden uzakta kalır. Hem rahatça hem de özgürce dersinizi verebilirsiniz. öğrencileri egzersizler ile oyunlar için ayağa kalkmaya davet edebilirsiniz. Ayrıca projektör perdeye yakın konumlandırıldığı için sınıfınızı öğrenmekten alıkoyacak gölgeler artık oluşmayacaktır.
Gerçek dünya üç boyutludur. öğrencileri etraflarındaki dünyayı öğrenmek için motive etmek ve çalışmalarını sağlamak için 3D görsellerle eğitmek gerekmektedir. MX880UST, ultra kısa mesafeli projeksiyon özelliğinin yanı sıra, 3D özelliği, bilgisayarsız sunum özelliği, çoklu görüntü özelliğine sahiptir.

 

 

benq projeksiyon

Bilgisayarsız sunum kolaylığı

USB Okuyucu fonksiyonu, bir USB flaş bellekten JPEG sunumu yapabilmeyi mümkün kılmaktadır. Tak & çalıştır desteği ile bu çok kolaydır. Uzak Masaüstü fonksiyonu, kablosuz bir fare ve klavye kullanarak sunum yapmanıza olanak tanır. Bunu, USB Okuyucu seçeneğinin gelişmiş bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki her şeye projeksiyon ekranından erişebilirken bilgisayarsız işlem, okulunuz için bilgisayar, bakım ve tamir masraflarından kurtulmak anlamına gelmektedir.
 

Bir Projektör ve Bir Ses Sistemi
20W Mikrofon Ses Gücü

Korna çalan arabalar, koşan adımlar, gıcırdayan sandalyeler; bir ses denizinde eğitim vermeye çalışmak ve hareketli çocukların dikkati için gürültü ile sürekli rekebet etmek.

öğretmenler çalışma günlerinin %60 veya daha fazlasında konuşmaktadır. Gürültülü ortamlarda gün boyu öğrencilerin dikkatini toplamaya çalışırken eğitim kalitesinde düşmeler görülmektedir. Arka plandaki ses ve yankılanma eğitim üzerinde negatif etkiye sebep olurken 20W”lık sektörde öncü ses gücü ve mikrofon girişi ile güçlendirilmiş bir çözüm sunmaktadır. Mikrofon girişi geleneksel ve kablosuz mikrofonlara, kulaklıklı mikrofonlara bağlantı yapmanızı sağlar. Böylece sesinizi ve okulunuzun bütçesini zorlamadan yüksek ses ile yüksek kalitede eğitim verebilirsiniz.
 

LAN kontrol özelliği
Günlük projektör bakım ve tamir işlemlerini etkili ve verimli bir şekilde yapabilmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tüm projektörlere iş istasyonlarından doğrudan erişim ve kontrol imkânı sunar. Bu tam da enerji, zaman ve para tasarrufu için ihtiyacınız olan şeydir.

BenQ MX880UST, ister Crestron, PJ-Link ya da SNMP olsun tüm orijinal LAN Kontrol ayarlarınız için eksiz bir destek sunar. BenQ tarafından sizin rahatlığınız için tasarlanmış benzersiz bir yerleşik projektör ağ kontrol sistemine sahiptir. Başlamak için tek gereken şey bir LAN kablosudur.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here