Ana sayfa Donanım BenQ’dan 3 boyutlu atak

BenQ’dan 3 boyutlu atak

0

BenQ,  yeni LED monitörlerini ve 3D projetörlerini tanıttı.

BenQ, yeni LED monitör serisiyle birlikte bundan sonra hem görüntü kalitesi hem de enerji tasarrrufu için LED monitörlerle anılacaklarını bildirdi. BenQ, 24 inç”lik LED geniş ekranlı modeli Tam HD 1080p V2400 Eco ve 21.5 inç”lik LED geniş ekrana sahip Tam HD 1080p V2200 Eco ile LED monitör piyasasına giriyor. Ayrıca bu ilk iki model, BENQ”nun söz verdiği yüksek spektrumla LED ekranların öncüsü olacak.
 

 

 

BenQ”nun tanıttığı bir yeni özellik de 3D projektör oldu. özellikle okullara ve eğitim sektörüne yönelik düşünülen yeni projektörler; film ve oyun severler için de ideal çözümler sunuyorlar.

Yeni eğitim modelleri aynı zamanda bütün okul senaryolarına da kapsamlı bir şekilde yanıt verebilecek düzeyde. Bu özelliklerden birkaç tanesini; interaktif beyaz tahtalar için ultra kısa mesafe, gelişmiş eğitime yönelik 3 boyut özelliği, kolay çoklu-projeksiyonla görüntülemeye yönelik Crestron RoomView Lan (Yerel Alan Ağı) desteği oluşturuyor. Yeni projector modelleri; MP626, MP670, MP776, MP777 ve yeni ultra kısa mesafe MP772 ST ve MP776 S”den oluşuyor. 
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here