Ana sayfa Haber Beklenen oldu: Polaroid fotoğraf yazıcısı Moto Mod ortaya çıktı!

Beklenen oldu: Polaroid fotoğraf yazıcısı Moto Mod ortaya çıktı!

0

Moto Mod Polaroid Fotoğraf Yazıcısı

Dijital kameraların anlık görüntüler vermesinden akıllı telefonlardan önce son derece memnunken daha eski zamanlarda anlık fotoğraf diye bir şey söz konusu değildi, çoğumuz için. O zamanlarda bir fotoğrafı en kısa zamanda görmenin tek yolu Polaroid yazıcılı kameralardan birine sahip olmaktan geçiyordu. Neden o nostaljiyi şimdi de yaşamayalım ki? Ama akıllı telefonumuzun arkasında…

Polaroid Moto Mod

Polaroid Insta-Share Printer modu, Motorola’nın bildiğiniz üzere 2016’dan beri devam eden modüler akıllı telefonlarına uyumlu olarak çıkarılan son ilginç ürün. Cihaz, diğer Moto Mod’lar gibi telefonun arkasına mıknatıs aracılığıyla sabitleniyor ve yine özelleştirilmiş pinlerden veri aktarımını gerçekleştiriyor. Yazıcı ZINK adlı teknolojiyi kullanıyor ve 2×3 inçlik fotoğraflarınızı sorunsuz çabu bir şekilde çıkartabiliyor. Güzel yanlardan bir tanesi de, çıkarılan fotoğrafların arka tarafı yapışkanlı, bu sayede istediğiniz yere koruyucusunu çıkarıp yapıştırma kolaylığına her an sahip olabiliyorsunuz. 

Modu kullanabilmeniz için Moto Mod destekli bir akıllı telefona sahip olmanız mutlaka gerekiyor, bunun yanında, mod telefona takıldıktan sonra üzerindeki kamera butonuyla fotoğraflarınızı daha kolay çekebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here