Ana sayfa Haber Beklenen Half Life 3 hayran projesi yakında geliyor!

Beklenen Half Life 3 hayran projesi yakında geliyor!

0

Uzun zamandır beklenen Half Life serisinin devam oyunu beklenirken, yayınlanan Epistle 3 adlı yazı ile çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğratmıştı. Bunun üzerine modlar üstünde çalışmaya başlayan Half Life topluluğu, Black Mesa ve hayran yapımı Half Life 3 oyunları gibi bir sürü proje ile seriyi canlı tutmayı başarabildi.

Beklenen Half Life 3 hayran projesi yakında geliyor

Half Life ve Portal evrenindeki önemli gemiyle aynı adı taşıyan Project Borealis, üzerinde çalıştıkları Half Life 3 modu adına birkaç oyun içi görüntüyü sitelerinde ve sosyal medyada paylaştı. Görüntülerde de göründüğü gibi çoğu silahlar, düşman karakterler ve yüzey kaplamalarıı yüksek kaliteye çıkarıldı. Project Borealis, Marc Laidlaw’ın sitesinde yayınladığı “Epistle 3″ten baz alarak yola çıkacak. Unreal Engine 4’te yapılması planlanan oyunun, 2018 senesinde yeni görüntüler ve oyun içi videolar ile tanıtılması bekleniyor.

Umarız Valve, diğer yapımcı şirketleri gibi hayran projelerini kapatmaya başlamaz. özellikle oyuncuların umutlu olduğu bu modun kapanmasını çoğu kişi istemiyor. 2018 senesinde çıkarılması beklenen Half Life 3 moduna ait görüntülere ise aşağıda görebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here