Ana sayfa Haber FIFA 19 Büyük Sürprizle Geldi

FIFA 19 Büyük Sürprizle Geldi

0

Uzun bir süre önce hayatımıza giren FIFA oyunları, kısa bir süre önce özellikle bütün takımların canlı olarak bulunması ve benzerlik oranlarının müthiş olması nedeniyle; kullanıcılara çok ayrı bir keyif veren oyunlardır. FIFA, hayranlarına muhteşem bir haberle büyük bir jest yapmış oldu.
Demo olarak FIFA 19 oynamak isteyenler, 15 Eylül 2018 tarihi itibariyle bu demoyu yükleyebilirler. Ancak dikkat etmeleri gereken noktalardan bir tanesi de demo yüklerken takımları tam olarak yüklemeleri gerekmektedir. Normal şartlarda FIFA 19 içerisinde neredeyse bütün takımların bulunması gerekiyor. Bu takımlar içerisinde; Juventus, Atletico Madrid, Barcelona ve Real Madrid gibi birbirinden farklı birçok başarılı takım bulunuyor.

FIFA 19
FIFA 19

Yıldız Futbolcularla Tam Gaz Devam

Bu kulüpler içerisinden dilediğinizi seçip FIFA oyun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Oyuncular ise; Godin, Diego Costa, Leonel Messi, Pque, Suarez, Christiano Ronaldo, Benzema gibi oyuncular da burada yer alacak. Bu oyun, her ne kadar demo olarak oynansa bile; diğer tüm FIFA oyunlarında olduğu gibi büyük bir keyifle oynanacağa benziyor. Özellikle de yine eski dönemlerdeki FIFA oyunlarında görüldüğü gibi rekor kıracağı gibi tahminler de rağbet görmeye devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here