Ana sayfa Haber Beklenen Candy Crush Oyunu Sonunda Geldi

Beklenen Candy Crush Oyunu Sonunda Geldi

0

Neredeyse oyunla en az bağlantılı olabileceğini düşündüğümüz kişilerin dahi severek oynadığı oyunlardan bir tanesi olarak gösterilebilecek Candy Crush, yepyeni haberlerle isminden yine bahsettiriyor. Bu oyunu her ne kadar çok fazla seven kişi bulunsa bile, elbette ki sevmeyenlerin olduğunu söylemek de mümkün. Oldukça başarılı bir oyun olarak gösterilebilecek Candy Crush, karşımıza yepyeni bir türle çıkmayı başarıyor. Candy Crush Friends Saga ismi ile oyun severlerin beğenisine sunulacak olan bu uygulama, yakın bir zamanda kesinleşecek.

Peki Bu Oyunda Ne Tür Değişiklikler Olacak ?

 

Candy Crush Friends Saga
Candy Crush Friends Saga

 

Yaklaşık olarak 11 Ekim 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak olan Candy Crush Friends Saga, birbirinden farklı özelliklere de sahip olacak. Bu oyun türünde oyuncuları diğer serilerin aksine, çeşitli strateji katmanları da bekleyecek. Her ne kadar bu oyunun fragmanında tam olarak nasıl oynandığı gösterilmese bile, kısmi olarak tahminde bulunmak mümkün oluyor. Candy Crush Friends Saga oyununda çeşitli oynanış özellikleri de eklenecek gibi görünüyor.

Bu yeni oyun içerisine stratejinin katılması, son derece isabetli bir karar olmuş gibi görünüyor. Üstelik oyun, görsellik açısından da bir miktar daha fazla zenginleştirilmiş. Daha farklı renklerin kullanılarak keskin bir görüntünün sağlandığı da söylenebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here