Ana sayfa Haber Bebekler Samsung”a gülüyor kazanıyor

Bebekler Samsung”a gülüyor kazanıyor

0

Samsung Electronics Türkiye”nin, bebekleri gülümseten “Gülen Bebekler” fotoğraf yarışması, Facebook üzerinden başlıyor

Dijital platformun başarılı isimlerinden Samsung Electronics Türkiye, Facebook üzerinden yürütülecek yeni projesi “Gülen Bebekler Yarışması”nı duyurdu.

01 Ağustos– 18 Ağustos 2011 tarihleri arasında düzenlenecek yarışmaya katılım, Samsung Türkiye Facebook ana sayfası üzerinden yapılıyor. Samsung”un çift LCD ekranlı PL120 ve PL170 dijital fotoğraf makinalarına ait özelliklerin bilinirliğini arttırmak amacıyla gerçekleştirilen yarışmada katılımcılar, bebek fotoğrafları için oluşturulmuş 3 farklı kategoride yarışabiliyor.
 

samsung gülen bebek fotoğraf yarışması
Kategorilerden ilki olan “Güzellik çekimi” kategorisi için, en iyi portre fotoğrafına sahip bebek fotoğrafı, “2View” kategorisi için, bebekle birlikte çekilen en güzel fotoğraf, “Sihirli çerçeve” kategorisi için ise; PL serisine ait özel çerçeveler içerisinde en güzel görünen fotoğraf ödüllendirilmeye tabi tutulacak.

Samsung Dijital Pazarlama Müdürü, Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı, Samsung Dijital Görüntüleme Satış ve Pazarlama Müdürü ve fotoğraf eğitim uzmanından oluşan 4 kişilik jüri tarafından belirlenecek birincileri, ödül olarak çift LCD ekranlı samsung PL120 dijital fotoğraf makinesi kazanacak. Birincilik ödülünün yanı sıra, yarışmaya katılan herkeshepsiburada.com”dan PL120 alımlarında geçerli olacak %20 indirim kazanacak.!

Yarışma hakkında daha fazla bilgiye www.facebook.com/SamsungTurkiye adresinden ulaşmak mümkün.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here