Ana sayfa Donanım Beats Pill

Beats Pill

0

Dikkat! Bu taşınabilir hoparlör, sizi uzaklara götürebilir.
 

Yaz geliyor, müziği her an her yerde yaşama isteiğinin maksimumlara ulaşmasına da adım adım yaklaşıyoruz. Bahçe ya da evinizin hoş balkonu nerede olursanız olun müziği en iyi şekilde yaşamanız için geliştirilen teknolojilerde gün geçtikçe daha iyi noktayaulaşıyor. Bunlardan biri, Beats Audio”nun iyi ses gücü sunan çarpıcı tasarımlı Bluetooth hoparlörü test merkezimizdeydi. Bir hapı andıran tasarımı ve ilginç renk alternatifleri ile estetik algılarınız için karşı konulmaz düzeye sahip mini hoparlörün NFC teknolojisini özellikleri arasında barındırması da dikkat çekici. Ayrıca çok hoş bir taşıma çantası ile geldiğini de belirtelim. Şimdi detaylara bakıyoruz.
 

 
Beats Audio Pill, adından da anlaşılacağı üzere bir hap görünümünde, oldukça minimal ölçülere sahip ve taşınabilirliği bu sayede yüksek noktada. örneğin bisikletinizin amortisörünün üstüne takıp hareket halindeyken sesi yanınızda tutabiliyorsunuz. Küçük yapısı sayesinde evinizin ya da ofisiniz de herhangi bir kısmında herhangi bir yerde durabiliyor. Taşımak istediğinizde ise çantanızda kolaylıkla yer bulacak. Dizüstü bilgisayar çantalarında taşınması ise pek mümkün değil. Biraz hantal kalacaktır. Daha çok klasik bel ya da omuz çantalarında taşırsınız. Bluetooth özelliği ve NFC teknolojisiyle de akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarınızdaki sesi Pill ile daha yoğun şekilde yaşayabilirsiniz.

 

4 adet sürücüsü bulunuyor ve ses çıkışı gayet iyi. Ses sunumunu oldukça düzgün biçimde yaşatan aygıt sayesinde hem tizler hem de baslar gayet iyi olmakla beraber belki baslar biraz daha iyi olabilirdi. Segmentin üst noktalarında olmamakla beraber tatmin edici olduğunu bir kez daha vurgulayalım. Geçtiğimiz aylarda test merkezimizde ağırladığımız Jabra Solemate, bir adım daha iyi ses sunumuna sahipti, ancak Beats Audio”nun tasarımıyla bu ses dair faktörü bir nebze minimize edebileceği de bazı kullanıcılar açısından aşikar.
 

 
Beats Pill”in kullanımı da çok basit, ses yükseltme-kısma, açma-kapama ve ses kaynağı ile kablosuz eşleştirme(Bluetooth) butonları bulunuyor. Arka kısmında ise 3.5mm Jack, şarj arabirimleri ile USB bağlantı noktası yer alıyor. Bu arabirimler sayesinde aklınızda gelebilecek hemen tüm müzik oynatıcılarla birlikte kullanabiliyorsunuz. Hatta ekstradan 2.5mm Jack adaptörü edinerek belki anfinizle bile kullanmak isteyebilirsiniz. Gerek kompakt yapısı gerekse iyi ses sunumu ile beğenimizi kazanan bir mini hoparlör olduğunu belirtelim.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here