Ana sayfa Yazılım BBM bağlantılı daha fazla uygulama geliyor

BBM bağlantılı daha fazla uygulama geliyor

0

Popüler BlackBerry uygulamaları için sunulacak bir dizi güncelleme, kullanıcıların BBM arkadaşları ile bağlantıda kalmalarını daha da kolaylaştıracak

BlackBerry akıllı telefonlar için Facebook, Twitter, BlackBerry Travel ve BlackBerry App World uygulamalarının, kullanıcıların kontaktları ile temasta kalmalarını daha da kolaylaştırmaları; deneyimlerini ve içeriklerini paylaşmaları ve BBM çevreleriyle yeni şeyler keşfetmeleri için BBM bağlantısı içereceğini duyurdu.
 

Facebook ve Twitter Uygulamaları BBM ile Entegre
BlackBerry akıllı telefonlar için Facebook (3.0 versiyonu) ve Twitter (3.0 versiyonu) kullanıcılara, Facebook statülerini ya da tweet”lerini, BBM arkadaşları ile doğrudan, uygulama içinden, paylaşma imkanı sunuyor.
 

BlackBerry Travel Sosyalleşiyor
Kullanıcılar, yeni BlackBerry Travel uygulaması (2.5 versiyonu) ile seyahat planlarını ve uçuş değişikliklerini, belirli BBM arkadaşlarıyla ya da tüm BBM arkadaşları ile direkt olarak paylaşma imkanı veren BBM entegrasyonu sağlıyor.
 

Uygulama Paylaşmak Artık Daha Da Kolay
BBM (6.2 versiyonu) ve BlackBerry App World (3.1.2 versiyonu) ile kullanıcılar, BlackBerry App World”den indirdikleri ve beğendikleri uygulamaları BBM profillerini güncelleyerek arkadaşlarına bildirebiliyor. Bu güncel BlackBerry App World sürümü ile kullanıcılar aynı zamanda, favori uygulamalarını ya da kullandıkları uygulamaların listesi ile ilgili bilgiyi BlackBerry Tag kullanarak anında paylaşabiliyor.
 

Zamanlama
Twitter 3.0 versiyonu hazır olup, Facebook 3.0, BlackBerry Travel 2.5, BlackBerry App World 3.1.2 ve BBM 6.2 sürümleri BlackBerry App World üzerinden (www.blackberry.com/appworld), önümüzdeki on gün içerisinde kullanıma hazır olacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here