Ana sayfa Haber Bayer sizi çağırıyor: Grants4Apps çerçevesinde ödüllü girişimcilik çağrısı

Bayer sizi çağırıyor: Grants4Apps çerçevesinde ödüllü girişimcilik çağrısı

0

Bayer, Grants4Apps Accelerator Programı ile bu yıl da sağlık alanındaki süreçleri geliştirecek sınır tanımayan sağlık teknolojisi girişimcilerini aramaya devam ediyor. Adaylar; mobil uygulama, dijital hizmet, giyilebilir teknolojik ürün, tıbbi cihaz, yazılım veya donanım projeleri ile 31 Mayıs”a kadar www.grants4apps.com/accelerator adresinden başvuru yapabiliyor. Yarışmada ilk beşe girenler 50.000 Euro”luk ödülün yanı sıra Ağustos – Aralık ayları arasında Bayer Berlin Genel Merkezi”nde kendilerine ayrılacak ofislerde konusunda uzman mentorlarla çalışma fırsatı yakalıyor.

Bu sene; kadın sağlığı, kardiyoloji, oftalmoloji, hematoloji, onkoloji, radyoloji gibi Bayer”in de hizmet verdiği tedavi alanlarını odağına alan Grants4Apps® Accelerator Programı”na, 18 yaşını doldurmuş tüm sağlık teknolojisi girişimcileri, hastalarla iletişimi kuvvetlendirecek veya sağlık alanındaki süreçlere katkı sağlayacak yenilikçi projeleri ile katılabiliyor.

 Bayer, Grants4Apps Accelerator Programı ile sağlık alanındaki dijital yenilikleri hızlandırmayı ve teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu amaçla ilki 2014 yılında düzenlenen Grants4Apps® Accelerator ile Bayer, Türkiye”den de adaylarını arıyor. Yaratıcılığın sınırlanmadığı yarışma, tedavi, görüntüleme, hastalıkları kontrol veya önlemeye yönelik yeni nesil tüm projelere açık.

başvuru

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here