Ana sayfa Oyun Battlefield 1: Turning Tides”ın çıkış tarihi ile ilgili gelişmeler var!

Battlefield 1: Turning Tides”ın çıkış tarihi ile ilgili gelişmeler var!

0

Battlefield 1 çoklu oyuncu moduna Gelibolu ve çanakkale Savaşı”nı getirecek olan ek paket, Battlefield 1: Turning Tides için çıkış tarihi doğrulandı. Zaten bu ek paketin ilk yarısının Aralık 2017 içerisinde, diğer yarısının da Ocak 2018 içerisinde çıkacağını biliyorduk. Fakat tam çıkış tarihi bilinmiyordu. Yine de bu çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde 11 Aralık 2017 olarak sızdırılmıştı. Bugün ise EA bu çıkış tarihini doğrulayarak Battlefield 1: Turning Tides ek paketinin Premium Pass sahipleri için 11 Aralık 2017 tarihinde erken erişime açılacağını doğruladı. Oyuncular, bu tarihten itibaren Cape Helles ve Achi Baba haritalarını deneyimleyip, çanakkale Savaşı temalı yeni operasyon görevini oynayabilecekler.

Battlefield 1: Turning Tides ile ayrıca karşımıza Infiltrator Elite sınıfı, 6 yeni silah, 2 yeni yakın dövüş silahı ve L-Class Destroyer çıkacak. Oyuncular, Ocak 2018 içerisinde çıkacak ek paketin ikinci yarısı ile Kuzey Denizlerine doğru ilerleyebilecek. çünkü ek paketin ikinci yarısı ile oyuna Zeebrugge ve Heligoland Blight haritaları eklenecek. Ayrıca Royal Marines karakterleri ile C-Class Airship de eklenecek.

Ayrıca EA tarafından gelen yeni açıklamalara göre oyunun They Shall Not Pass ve In the Name of the Tsar ek paketleri 22 Kasım 2017 ile 4 Aralık 2017 tarihleri arasında, ardından da 8 Aralık 2017 ile 10 Aralık 2017 tarihleri arasında ücretsiz deneme sürecine açılacak. Ayrıca Suez haritasına yakın bir tarihte Frontlines modu eklenecek ve son olarak da 22 Kasım 2017 ile 6 Aralık 2017 tarihlerinde oyuna Fall of Empires eklenecek. Fall of Empires, Conquer Hell ve Iron Walls isimli operasyonların birleşmiş hali olacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here