Ana sayfa Oyun Battlefield 1: Turning Tides eklentisinin ayrıntıları açıklandı!

Battlefield 1: Turning Tides eklentisinin ayrıntıları açıklandı!

0

Electronic Arts ve EA DICE, Criterion Games ve Motive Studio ile birlikte şu an için tamamıyla Star Wars: Battlefront II oyununa odaklanmış olsalar da ve sıradaki Battlefield oyunun hazırlıklarına başlanmış olsa da, Battlefield 1 bir köşeye atılmış değil. Şu zamana kadar They Shall Not Pass ve In the Name of the Tsar olmak üzere iki indirilebilir içerik yayınlandı, ama geride Turning Tides ve Apocalypse olmak üzere iki indirilebilir içeriğin daha çıkışını bekliyoruz. Bugün ise Electronic Arts, Turning Tides için önemli detaylar paylaştı.

Genel olarak Aralık 2017 ile Ocak 2018 ayları arasına yayılacak olan Turning Tides, beraberinde dört yeni harita ile gelecek. Bunlardan iki tanesi, yani Cape Helles ve Achi Baba Aralık ayında bizlerle buluşacakken, Heligoland Bight ve Zeebrugge için de Ocak ayını beklememiz gerekecek. İçerik olarak birden fazla alanda savaşa odaklanılacak olan Turning Tides içeriğinde, kara, hava ve deniz savaşları bizleri bekleyecek.

öte yandan, Conquest Assault adı altında yepyeni bir oyun modu daha Battlefield 1 oyununa eklenecek. Bu mod, Conquest modunun biraz daha değişik bir varyasyonu diyebiliriz. Bunun nedeni ise şu ki, aynı Conquest modunda olduğu gibi yine belirli bölgeleri kontrolümüz altına almak için savaşacağız, ama Conquest modunda farklı olarak, savunma konumunda olan diğer taraf, her bir müsabakanın başlangıcında haritanın tamamına hakim olarak başlayacak ve saldırı konumunda olan taraf ise belirtilen bölgeleri kendi kontrolüne almak için mücadele verecek.

Son olarak, M1917 Trench Carbine, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 Carbine ve Type 38 Arisaka olmak üzere altı yeni silahı, L-Class Destroyer ve C-Class Airship adı altında iki yeni aracı, Grappling Hook, Martini Grenade Launcher ve Heliograph olmak üzere üç yeni teçhizatı, yeni kodeks girdilerini, yeni künyeleri, yeni silah ve servis kontratlarını, Infiltrator adıyla yeni bir Seçkin Sınıfı, Gelibolu harekatını ve İngiliz İmparatorluğu: Kraliyet Denizcileri de Turning Tides ile Battlefield 1 oyununa katılacak olan diğer eklentiler olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here