Ana sayfa Oyun Battlefield 1 için hazırlığı devam eden Turning Tides, önümüzdeki ay itibarıyla yayınlanacak!

Battlefield 1 için hazırlığı devam eden Turning Tides, önümüzdeki ay itibarıyla yayınlanacak!

0

Bildiğiniz gibi Battlefield 1 için hazırlığı devam eden Turning Tides, önümüzdeki ay itibarıyla yayınlanacak. Bu içerik, yayınlanmış olan üçüncü içerik olacak ve toplamda dört yeni harita ile gelecek. İki bölüm halinde sunulacak olan bu haritaların ilk ikisinin yayınlanacağı tarih belli oldu.

EA DICE tarafından daha önceden yapılan duyuru neticesinde Seddülbahir Cephesi ve Alçıtepe haritalarının Aralık ayında,  Heligoland Körfezi ve  Zeebrugge haritaları ise Ocak ayı içerisinde bizlerle buluşacağını öğrenmiştik. Bugün yapılan açıklama neticesinde ise Premium Pass sahipleri için adı geçen haritaların 11 Aralık 2017 tarihinde yayınlanacağı kesinlik kazandı.  Premium Pass sahibi olmayanlar ise 25 Aralık 2017 tarihini beklemek zorunda kalacaklar. öte yandan, Seddülbahir Cephesi ve Alçıtepe haritalarına ek olarak Gelibolu operasyonu, M1917 Siper Karabinası, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 Karabina ve Type 38 Arisaka olmak üzere altı yeni silahı, L-Sınıfı Muhrip ve C-Sınıfı Hava Gemisi adı altında iki yeni araç, Kanca, Martini Bomba Atar, Denizci Kaması ve Heliograph olmak üzere üç yeni teçhizatı, yeni kodeks girdilerini, yeni künyeleri, yeni silah ve servis kontratlarını, Casus adıyla yeni bir Seçkin Sınıfı da ilk iki harita ile birlikte bizlere sunulacak olan diğer yenilikler olacak.

Son olarak, Turning Tides eklentisinin haricinde, 22 Kasım – 4 Aralık 2017 ve 8 – 10 Aralık 2017 tarihleri arasında They Shall Not Pass ve In The Name Of The Tsar içerikleri için ücretsiz deneme sürümleri yayınlanacak. Ayrıca, 27 Kasım 2017 tarihinde Süveyş Kanalı haritası Frontlines moduna eklenecekken, 22 Kasım – 6 Aralık 2017 tarihleri arasında da İmparatorlukların Yıkılışı operasyonu beğenimize sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here