Ana sayfa Haber Batman Arkham Knight PC satışta

Batman Arkham Knight PC satışta

0

Warner Bros’un bir RAM katliamcısı olarak tanıttığı Batman Arkham Knight’ın PC versiyonu nihayet satışa açıldı. Steam Community‘de yer alan makaleye göre fiyatı 50 dolar olarak belirlenmiş, bug’lar henüz giderilememiş ve sistem gereksinimlerinin kısmen azaltılacağı söylenmesine rağmen bu konuda bir yol gidilememiş. Sonuç olarak 12GB RAM isteyen ve bug’larla dolu bir oyun satışa sunuldu. Render kalitesi de test aşamalarında sınıfta kalmıştı, Batman Arkham Knight. 

Oyunun bug’lı haline karşın; Warner Bros. şunu da ekledi; Batman Arkham Knight‘ı alan Batman Arkham Asylum GOTY, City GOTY, Arkham Origins gibi farklı oyun versiyonlarının ücretsiz kopyalarını sunacaklar. Elbette bu kampanya süreli son gün ise 16 Kasım 2015.

Yine Warner Bros.’un açıklamasına göre firma, Valve ile, Team Fortress 2 ekibiyle anlaşma sağladılar. Bu anlaşma çerçevesinde Valve, Arkham temalı özel etkinlikler düzenleyecekler, Steam üzerinden. Warner’in diğer ortakları ise SLI ve Crossfire olmuş GPU ortaklarından. Yani driver problemleri gibi şeyler yaşayacaksanız, adresiniz bu iki firma.

Windows 10 kullanıcıları, 12GB RAM’leriyle ancak bu oyunu temiz temiz, takılmadan oynayabilecekler.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here